Jesteśmy pewni, że dbasz o swój biznes, ale czy równie poważnie dbasz o siebie? Weź udział w rywalizacji i udowodnij, że potrafisz rozruszać nie tylko swój ecommerce!

Ogłaszamy wielką rywalizację dla specjalistów, dyrektorów, managerów związanych z ecommerce. Nagrodą będą 3 wejściówki na 9 edycję konferencji ecommerceSTANDARD, która odbędzie się w Warszawie w dniach 29-30 września 2014r.
To nie wszystko, co 20 osoba, która weźmie udział w naszej zabawie otrzyma kupon upoważniający do zakupu wejściówki z 50% rabatem!

www.ecommerceSTANDARD.pl

W rywalizacji liczy się liczba spalonych kalorii w różnych dyscyplinach. Nawet spacer się liczy! Jeśli pominęliśmy sport, który uprawiasz – daj nam znać!

Prize:darmowa wejściówka na konferencję ecommerceSTANDARD 2014
Country:Poland
Start:Jun 15, 2014 11:01 PM
End:Sep 24, 2014 10:59 PM
141
participants
8.13
months
37,753
miles
3 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  September 26 at 14:59

  Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w naszej zabawie!
  Co do wyników to oczywiście weryfikujemy je na bieżąco. W związku z tym prosimy użytkowników Andrzej Żmuda i Monika Zosia o udostępnienie swoich treningów, żebyśmy mogli je zweryfikować - oczywiście na tyle na ile jest to dla nas możliwe. Sprawdzamy głównie, czy treningi nie nakładają się na siebie. Liczymy też na uczciwość samych uczestników.
  Ponieważ sami jesteśmy uczestnikami tej rywalizacji, wiemy, jak ciężko jest osiągać takie wyniki, jak niektórzy. W związku z tym postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy przekroczyli 100 000 kalorii.
  Zwycięzców, Pana Marka i Creative pl (który ma prawie 100 000) prosimy o kontakt z osobą, która koordynuje naszą konferencję - renata_grabowiec@idg.com.pl.
  W podziękowaniu za udział wszystkim uczestnikom naszej zabawy oferujemy specjalną cenę na konferencję - 799 zł netto zamiast obecnych 1490 zł netto. Aby skorzystać ze zniżki prosimy o kontakt na podany powyżej adres e-mailowy.

  Dziękujemy raz jeszcze za wspólna zabawę i do zobaczenia na konferencji!

  Sebastian Watras

 • (no name provided)
  September 24 at 11:08

  Gratulację Marek! Razem z Andrzejem Żmuda byliście niedoścignieni. Szkoda, że wycofał się Grzegorz Ostrowski. Rozumiem jego powody - szkoda. Dla mnie jesteście na miejscach od 1 do 3. Zgadzam się w 100% z Tobą Marku, że Twardy charakter, prawość to piękne wzory do naśladowania zwłaszcza w biznesie.. Chciałbym właśnie do tej prawości odwołać się tutaj. Wiem, że Grzegorz nie odszedł ot tak bez powodu. Proszę o weryfikację organizatorów. Pomysł rywalizacji był zacny i super by było gdyby do końca to pięknie wyglądało. Natomiast jeśli chodzi o sport i biznes to jest wiele analogii. W biznesie jest jak w sporcie, czasem się zwycięża ale często też ponosi porażki.. Trzeba mieć dużo siły by po porażce się podnieść, zregenerować i dalej walczyć. Zawsze jednak warto pamiętać o FAIR PLAY. Dziękuję wszystkim za rywalizację a organizatorom za świetny pomysł. Wszystkim gratuluję osiągniętych wyników. Dla mnie tu nie ma przegranych. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Do zobaczenia na konferencji! Pozdrawiam, Andrzej.

 • (no name provided)
  September 23 at 21:25

  Dziękuję za zabawę :) Właśnie wgrałem ostatni trening rywalizacyjny. Miło będzie poznac zwyciezców na konferencji i ciekaw jestem w jakich ecommercach pracujecie. Bo to muszą być mocne, silne i zdeterminowane firmy, które prą do celu jak czołg. Do następnego razu. Firmom gratuluję takich szefów, personelu, którzy nie tylko dbają o swoje firmy ale propoagują aktywny tryb życia.Twardy charakter, prawość to piękne wzory do naśladowania zwłaszcza w biznesie. Gratuluję zwycięzcą naszej branżówej sportowej rywalizacji. Pozdrawiam, Marek

 • (no name provided)
  September 23 at 09:25

  Szanowni Współzawodnicy, serdecznie dziękuję za pyszną zabawę.
  Było doprawy bardzo fajnie. Zdecydowałem się jednak zrezygnować, bo jakoś siakoś się tak zrobiło nieco dziwnie :)
  Było fajnie, tych kalorii to spaliliśmy, że hej :)
  Do zobaczenia w następnych rywalizacjach, jak się okazuje ekomersiaki potrafią dawać czadu :)

 • (no name provided)
  September 22 at 09:57

  @Grzegorz Ostrowski - pisz śmiało na: sebastian_watras@idg.com.pl

 • (no name provided)
  September 18 at 07:22

  @Jerzy Michalski lub @Sebastian Watras - poproszę o informacje, jak mogę się z Wami skontaktować?

 • (no name provided)
  September 11 at 06:58

  @Jerzy Michalski - możemy jakoś skomunikować się nie w sposób publiczny?

 • (no name provided)
  September 01 at 14:55
 • (no name provided)
  August 20 at 20:54

  Paweł, dzięki za gratulacje. Powiedzmy, ze plan minimum zrobilem :) Zakusy byly na urwanie jeszcze 30 - 45 minut :)

 • (no name provided)
  August 18 at 23:12

  Ładny wynik na Chudym - gratulacje :)