Registruokis merginų bėgimo iššūkyje, išbandyk savo jėgas ir laimėk puikių prizų! Šok į savo bėgimo batelius, kad būtų smagiau - pasiimk kartu draugę ir bėkite, kiek kojos neša. Iššūkio metu skaičiuosime, kokį atstumą per šį laiką tau pavyko įveikti, o tuomet apdovanosime daugiausiai kilometrų įveikusias ! Daugiau informacijos www.cosmopolitan.lt/a/65579054

Goal:Most miles - Running  (All workouts, except manually entered)
Prize:Daugiausiai nubėgusiai merginai atiteks ADIDAS bėgimo aprangos komplektas - marškinėliai, tamprės ir bėgimo bateliai. Antros vietos laimėtoja gaus ADIDAS bėgimo batelius, o už garbingą trečiąją vietą įteiksime ADIDAS bėgimo džemperį.
Gender:Female
Country:Lithuania
Start:Aug 13, 2014 6:00 PM
End:Sep 13, 2014 6:00 PM
168
runners
1.48
months
5,680
miles
642,214
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  September 14 at 10:54

  bet kuris bent po 20 km begiojantis zmogus puikiai supranta ka rodo pirmuju vietu rezultatai - greitis, trukme ir daznumas pasako daigiau nei reikia:)

 • (no name provided)
  September 14 at 10:30

  merginos,svarbiausia,neapgaudinekite pacios saves! su tokiu kilometrazu per menesi galit pradet konkuruoti ir su spirtininkem,beganciom maratonus ir laiminciom pirmas vietas :D keep going girls!:)

 • (no name provided)
  September 14 at 09:56

  Nejuokyk Miglute "saziningoji"

 • (no name provided)
  September 14 at 02:36

  Bent jau mano sąžinė visiškai rami, tikrai nesukčiavau ir naktimis miegu ramiai , nors ir iššūkis atėmė daug jėgų. Kai bėgimas tau vienas malonumas ir visa vasara yra laisva- tai pats geriausias laiko leidimas :) Bet kokiu atveju šis iššūkis vertė tobulėti ir siekti geresnių rezultatų. :)

 • (no name provided)
  September 13 at 16:21

  Niekada niekur nesireiškiu su komentarais, bet šį kart nesusilaikiau.
  Kas čia per nesąmonė? prof. kaži ar tiek arba panašiai tiek km. per mėn. prasuka, o čia atsidarau įdomumo dėlei pirmos vietos bėgimus pažiūrėti (650km waw, smagumėlis!) ir ką aš matau??? kad mergina per dieną (kad ir žiūrint tik paskutinę 13d.) prasuka 40+ km vid greitis virš 9 min/km. Jūs man paaiškinkit čia bėgimas ?? aš turbūt einu greičiau, nors tikrai nesu iš greit bėgančių merginų, bet čia jau virš visko :D

 • (no name provided)
  September 12 at 14:39

  Pritariu Bozena Gruzd. As irgi tikiuosi, kaip ir dauguma, kad organiztoriai patikrins sazininguma. Nes, kad nerealu tai tikrai nerealu. O tuo tarpu, as dziaugiuosi, kadangi jauciuosi pilnai pasiruosusi savo pirmom pusmaratonio varzyboms. Merginos, iki susibegimo Vilniuje rugsejo 14! :)

 • (no name provided)
  September 12 at 05:25

  I jokius prizus nepretenduoju, todel ramia sazine galiu rasyti - labai tikiuosi, kad organizatoriai pasikonsultuos su begimo profesionalais ir paklaus ju nuomones apie merginu rezultatus - begimo (ar tiksliau ejimo:D) greiti, trukme, "begimus" ryte ir vakare ir ivertins kiek tai realu. Linkiu organizatoriams daug drasos priimant nepopuliarius sprendimus ir atmetant tuos workout'us, kurie atrodys itartini.

 • (no name provided)
  September 08 at 04:26

  Na, i diena po du bėgimus 15km ir daugiau, pavasary pradėjus bėgiot, tai jau tikrai rimta :D tikrai, kad sėkmės nesusitraumuojant ir pirmos vietos Vilniaus maratone! Linkiu tiek pat bėgiot ir po šio konkurso ;)

 • (no name provided)
  September 05 at 07:56

  Ramune, spauskite viršuje kairėje ant savo vardo -->settings --> privacy. Ir žemiau galite sužymėti, ką norite rodyti "public" - viešai. Mano dabar irgi turėtų matytis visiems:)

 • (no name provided)
  September 04 at 15:08

  Daugelis negali matyti merginų nubėgtus kilometrus. Gal iš čia kas galėtų pagelbėti man,ką daryti, jog kiti galėtų matyti visus mano kilometrus? Kažko man nepavyksta.. Arba prašom į draugus :)