Gotowi na wyzwanie?

Do Biegu Instalatora pozostało równe 90 dni. Trenujecie? Pokażcie to na Endomondo! Dla Was, Biegacze, została przygotowana ta rywalizacja!

WARTO DOŁĄCZYĆI! Nie trzeba brać fizycznie udziału w Biegu Instalatora 24 maja w Bydgoszczy (www.bieginstalatora.pl) aby sięgnąć po biegową nagrodę od Organizatora! Wasze bieganie rejestrowane w systemie Endomondo od 21 lutego (godz. 11:00) do startu biegu (24.05.2015 r. godz. 11:00) będzie wliczane do Rywalizacji „Bieg Instalatora 2015”. Dzięki temu sprawdzicie, jaka jest Wasza forma i przypilnujecie swojego planu treningowego, by osiągnąć wymarzony wynik na 10k za 90 dni! Zaproście do rywalizacji biegających znajomych i śledźcie wspólnie osiągane wyniki!

3 uczestników rywalizacji, którzy przez 90 dni wybiegają najwięcej zarejestrowanych kilometrów otrzymają biegowe pamiątki i zwolnienie z opłaty startowej. Ponadto wśród wszystkich biegających uczestników, niezależnie od liczby wytruchtanych kilometrów (z min. 1 zarejestrowanym treningiem), wylosujemy 3 osoby, dla których Organizator przygotował gadżety z pakietu startowego.

Grajcie fair play i bawcie się dobrze na treningach! Czekamy na Was!

Nie chcesz rywalizować? Po prostu dołącz do imprezy na Endomondo: https://www.endomondo.com/event/lFHffqAl-Kk

Goal:Most miles - Running  (All workouts, except manually entered)
Country:Poland
Start:Feb 22, 2015 5:00 AM
End:May 24, 2015 5:00 AM
203
runners
6.71
months
31,466
miles
4 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  May 25 at 08:36

  Patrząc po naszych wynikach w zawodach widać, że nie przypadkowo znaleźliśmy się w czołówce rywalizacji. Szkoda, że nie miałem świadomości że mam szansę na miejsce w kategorii to bym trzymał się do samego końca pleców mojego "rywala" :)
  Gratulacje dla wszystkich. Fajny macie ten Myślęcinek.

  A co do kilometrażu to co prawda ten Bartosza jest dla mnie imponujący, ale mam paru znajomych którzy na poziomie amatorskim, swego czasu potrafili tydzień w tydzień cisnąć po 150-200 km, nierzadko zamykając miesiąc w okolicach 700 km. Ja na razie po 400 km miesięcznie jestem już na granicy przetrenowania.

  Pozdrawiam

 • (no name provided)
  May 25 at 08:20

  mariusz gratuluje wyniku i miejsca.

 • (no name provided)
  May 24 at 14:55

  zawsze uczciwie :-)

 • (no name provided)
  May 23 at 13:39

  no i jeszcze moze byc ze biega szybciej ode mnie maraton.

 • (no name provided)
  May 23 at 08:16

  dokldnie 90 dni temu nie mysleli jak to bedzie na koncu.zakonczenie powinno byc z 2 dni przed biegiem.a tak moga byc niespodzianki.powodzenia na rzezniku.ja od czerwca bede biegal do maratonu w warszawie 27.09.cwicze wedlug planow hansona.robie po 400 km miesiecznie.wiec jesli ktos biega wiecej ode mnie to jest albo ultramaratonczykiem lub biega dla zwyciestwa w rywalizacji.

 • (no name provided)
  May 22 at 16:33

  Mogę mówić tylko za siebie. Moje biegi są do obejrzenia. Zgrywam co kilka dni z zegarka na bieżąco. Za tydzień mam Rzeźnika Ultra więc i tak szału nie ma jeśli chodzi o moje przygotowania. Rozumiem Jarek twój niepokój bo na Endo jeszcze nie widziałem uczciwej rywalizacji.
  A swoją drogą to organizator popełniła duży błąd ustalając taki termin zakończenia. Jeśli w niedzielę rano pojawią się nagle "kosmiczne" przetasowania, lub nagle komuś przybędzie kilkaset kilometrów mimo ze do tej pory zgrywał regularnie po kilkadziesiąt na tydzień, to proszę się spodziewać oficjalnego protestu przy wręczaniu nagrody. Narobię wstydu :D

 • (no name provided)
  May 18 at 09:02

  panowie kryske i zbigniewJ mam nadzieje ze uczciwie sie bawicie.