Ahoj všem, zapoj se do našich výzev a rozpohybuj svoje tělo. Tohle je zábava, ne závod. Tohle je hra, ve které nejde o život. Tohle je Rungo.

V dubnu budeme nahánět top českého běžce Ondru Fejfara.

Ti, co ho předeběhnou, tak tentokrát nemají šanci získat hmotnou věc v pdobě bot nebo trika, ale dostanou od Ondry překvapení :)

Z ostatních za ním se bude losovat o boty a triko :)

Ať vám to běhá, Marek

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak pod záložkou Challenges vyhledejte naše výzvy jejichž název začíná Předežeň RUNGO s názvem měsíce a předejte se!

Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.

Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).

V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.

Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Goal:Most miles - Running  (GPS tracked workouts only)
Prize:Boty a triko PUMA
Country:Czech Republic
Start:Mar 31, 2015 7:00 PM
End:Apr 30, 2015 5:59 PM
1,008
runners
13.12
months
57,482
miles
8 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  April 29 at 12:52

  jj ale tak nikomu neškoděj, tak je v tom nechme, má to i své + vyburcovávaj ostatní běžce z gauče :-))

 • (no name provided)
  April 29 at 11:57

  na Movescountu mame ve skupine obdobnyho debila...celkove se hodnoti cas straveny aktivitami a on si meri, spanek,jizdu autem a jiny debiloviny...lidi jsou mnohdy hodne divni...je to k smichu :-) :-)

 • (no name provided)
  April 28 at 08:08

  Škoda že to mám autem do práce cca 2 kiláky, bych si moc nepomohl :-D
  Nechápu, jestli je to pravda...

 • (no name provided)
  April 28 at 06:30

  toho Sayeda jsem videl uz v x distancnich vyzvach. Dava tam kolikrat jizdu autem a vubec takovy divny vykony. Ale rak co ze jo. At si kazdy dela ci chce,kdyz mu to dela dobre:)....

 • (no name provided)
  April 27 at 16:15

  Konec měsíce se nenávratně blíží, koho pak budeme předhánět příště? :-)

 • (no name provided)
  April 26 at 14:26

  Jestli ten Iranec není podvodník....

 • (no name provided)
  April 26 at 06:46

  ty prvni pricky sou teda napinave :-)

 • (no name provided)
  April 25 at 05:58

  Neběhá :(

 • (no name provided)
  April 23 at 13:02

  Diky, fungovalo to :)

 • (no name provided)
  April 23 at 12:40

  Rada i pro ostatni.Otevri si v endomondu historii toho behu,nech ji radne nacist,a uvidis,ze tam pak bude.Kolikrat se mi i stalo,ze to pricetlo jen par km,a pak tohle vzdy zabralo..