Dziękujemy, że podjęliście wyzwanie i wkręciliście się w Pozytywne Obroty. Z waszą pomocą i determinacją w zaledwie 19 dni wykręciliśmy aż 3 000 000 km! To dzięki Wam Skandia przekaże 30 000 zł na rzecz edukacji w zakresie zapobiegania wypadkom drogowym z udziałem rowerzystów.

Z tych pieniędzy sfinansowane zostaną między innymi specjalne zajęcia edukacyjne w szkołach oraz odblaski, które trafią do młodych cyklistów, ratując ich zdrowie i życie.

To jeszcze nie koniec naszej akcji! Wejdź na pozytywneobroty.pl i nakręcaj się z nami na bezpieczeństwo.
----------------------------------------------------------
Podejmij wyzwanie i wkręć się w Pozytywne Obroty.
Pomóż nam zwiększyć bezpieczeństwo na polskich drogach!

Pozytywne Obroty to wspólna akcja społeczna Skandii Lang Team. Naszym celem jest szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa na drodze. W tym roku wspomaga nas Fundacja Doroty Stalińskiej Nadzieja, od lat zajmująca się profilaktyką i edukacją w zakresie zapobiegania wypadkom drogowym.

Wsiądź na rower i daj z siebie wszystko!

Pokonaj jak najdłuższą trasę. Gdy liczba kilometrów, przejechanych przez uczestników wyzwania, przekroczy w sumie 3 miliony, Skandia przekaże równo 30 000 zł na rzecz Pozytywnych Obrotów!

Z tych pieniędzy sfinansowane zostaną m.in. specjalne zajęcia edukacyjne w szkołach, a także odblaski, które trafią do młodych rowerzystów. Razem możemy sprawić, że będą bezpieczniejsi na drogach.

Nakręć się z nami na bezpieczeństwo!
Wejdź na pozytywneobroty.pl

Regulamin

Goal:Most miles - Cycling (Sport), Cycling (Transport), Mountain biking,...  (All workouts, except manually entered)
Prize:30 000 zł na rzecz Pozytywnych Obrotów!
Country:Poland
Start:Apr 30, 2015 11:00 PM
End:May 31, 2015 10:59 PM
42,348
participants
31.82
years
2.92 M
miles
177 M
calories
You are not participating
Comments