Aktywne Życie na wózku szybciej, jest kontynuacją akcji społeczne Na wózku szybciej, której głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród osób z niepełnosprawnością ruchową poruszających się na wózkach inwalidzkich, przełamywanie barier, ograniczeń oraz stereotypów panujących w społeczeństwie dotyczących osób z niepełnosprawnością, popularyzacja aktywności życiowej osób z niepełnosprawnością ruchowo.
Regulamin Akcji:
https://drive.google.com/file/d/0B34if9huQLZJckFuN0hRalJXMDQ/view?usp=sharing

Goal:Most miles - Wheelchair  (GPS tracked workouts only)
Prize:Nagrodę ufunduję sklep bezbarier.info należący do Stowarzyszenia Aktywne Życie. za 1 miejsce (co najmniej): zestaw 2 opony + 2 dętki firmy Schwalbe za 2 miejsce (co najmniej): 2 opony firmy Schwalbe za 3 miejsce (co najmniej): 2 dętki firmy Schwalbe
Country:Poland
Restrictions:
Minimum Distance Per Workout:0.62 mi
Start:Jun 30, 2015 5:00 PM
End:Jun 30, 2016 4:59 PM
70
wheelchairs
4.26
months
10,766
miles
1 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  July 01 at 16:25

  Witam, również dziękuję za udział w super Rywalizacji wielkie podziękowania dla organizatorów, pozdrawiam :)

 • (no name provided)
  June 30 at 15:00

  Dziękuję za możliwość brania udziału w super akcji! 2200,1km. Ja maila wysłałem wczoraj.

 • (no name provided)
  June 30 at 10:07

  Dziękuje wszystkim za udział w Rywalizacji.

 • (no name provided)
  June 30 at 09:34

  Osoby z pierwszej trójki proszę o przesłanie swoich danych w celu otzymania nagród na adres: sklep@bezbarier.info

 • (no name provided)
  June 29 at 10:21
 • (no name provided)
  June 23 at 10:46

  Witam wazystkich. Chcialbym przeprosic za moj dzisiejszy trening bo dopiero po trzech km jazdy na handbike wspomnialem sobie, ze wlaczona mam opcje "jazdy na wozku" nie mialem zamiaru nikogo oszukiwac bo tu nie oto chodzi. Jeszcze raz przepraszam. Pozdrawiam serdecznie.

 • (no name provided)
  June 16 at 10:33

  Czy oznacza to, że kolejnej edycji nie będzie?

 • (no name provided)
  June 16 at 05:53

  Panie i Panowie kończąc już i podsumowując naszą akcję, która już trwa drugi rok, ze smutkiem i rozczarowaniem muszę stwierdzić że kilka osób nie do końca zrozumiało sens i celowość prowadzenia naszej akcji. Przede wszystkim nigdy nie chodziło o ściąganie się! Tylko o ruszenie naszego "cztero-kołowego" społeczeństwa z domu z wygodnego fotela czy też łóżka. Aplikacja Endomondo miała tylko i wyłącznie w tym pomóc i zmobilizować, a tym czasem dla niektórych z uczestników stała się Chorą rywalizacją, w której za cel i sens postawiliście sobie prześcignięcie innych! Czy to jazdą samochodem, komunikacją miejską, dostawki, do wózka, czy innymi sprytnymi sposobami dobijaliście sobie km!

  NIE O TO W TYM CHODZIŁO !

  Nie ważne jest kto zajmie pierwsze miejsce a kto ostatnie. Ważne jest i było uczestniczenie w czymś wspaniałym. w ciągu dwóch lat dołączyło do nas około 150 osób, sam dzięki temu przejechałem 4 półmaratony, oraz 1 maraton przez dwa lata na wózku. Zrozumiałem że nie trzeba się poruszać wszędzie samochodem czy komunikacją miejską.

  Wszystkim, którzy zrozumieli sens prowadzenia tej rywalizacji, chciałem serdecznie pogratulować ukończenia swoich km, oraz podziękować za wspólną zdrową rywalizację w duchu fair play. Dzięki wam wiem i widzę że miało to sens.

  Jarkowi Wilczyńskiemu gratuluje zajęcia pierwszego miejsca, tak samo jak i drugiej pozycji dla Mario Szefol bo tu raczej nic już się nie zmieni przez te 2 tygodnie.

  Sprawa trzeciego miejsca jeszcze nie jest rozstrzygnięta :)

  Raz jeszcze dziękuje wszystkim w imieniu swoim jak i Sebastiana, i Marcina.

 • (no name provided)
  June 16 at 05:47

  Aleksander Persona Non Grata po raz kolejny są z tobą problemy! Mario ma rację nie można dołączać pod koniec rywalizacji, trzeba być w niej od roku , ponadto nie ma fizycznej możliwości byś nagle dodał ponad 1000km ! każdorazowe włączenia aplikacji na telefonie podczas aktywnego łącza internetowego dodaje automatycznie wszystkie twoje treningi, czyli co przez pół roku nie włączałeś ani razu Aplikacji ? ???? Nie wierzę w to !

 • (no name provided)
  June 16 at 05:26

  Z czego mam się cieszyć... z tego że nie jesteś fer i wbijasz się pod koniec rywalizacji... powinieneś mieć 0km jak się dołączyłeś, ale zobaczy się co na to organizatorzy. Palić Franka to każdy umie, jak mogłem rywalizować z Tobą jak nie brałeś udziału chłopie i co mnie twój GPS...