Dzīve ir kustībā, tāpēc AK-TI-VI-ZĒ-JIES!

Šis izaicinājums domāts Iecavas novada iedzīvotājiem, lai padarītu sportošanu un aktīvo atpūtu dabā aizraujošāku.

Tā kā krājam km Iecavā, tad esi godīgs un lielāko daļu sakrāj Iecavas novadā. Fair play jeb godīgas sacensības nodrošināšanai lietotājam «Krājam km Iecavā» ir jāredz Tavas aktivitātes, tāpēc pievieno to draugos.

Ja pretendē uz aktīvāko dalībnieku TOP 3, tad pievienojies laicīgi (vismaz mēnesi pirms izaicinājuma beigām)!

Neskaidrību gadījumā droši zvani: 26569239 (Ivars) vai raksti ivars.jurbergs@iecava.lv

Goal:Most miles - Walking (Fitness), Walking, Hiking  (GPS tracked workouts only)
Prize:Galvenā balva - laba veselība un gandarījums par padarīto! Būs arī veicināšanas balvas aktīvākajiem!
Restrictions:
Minimum Distance Per Workout:0.12 mi
Start:Dec 5, 2015 3:00 AM
End:Mar 15, 2016 9:00 PM
28
participants
2.99
months
6,363
miles
893,682
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  December 17 at 08:06

  Cilvēkiem ir ļoti dažāda izpratne par morāli. Normi! Staigā un esi vesels un laimīgs, bet nešmaucies. Visus Kristīnes maršrutus var redzēt, kur ieti. Un, ja Tev likās, ka viņa nav godīga, tad varēji apstrīdēt!

 • (no name provided)
  December 15 at 18:36

  Sandi , piebiedrojies manai kompānijai rīta pastaigā un tad redzēsi kas staigā ar manu telefonu, es būšu priecīgs par tavu kompāniju!!!

 • (no name provided)
  December 15 at 18:21

  Man tad rodas tāds jautājums, ko jūs gribat panākt ar šo tukšo pļāpāšanu???? Es jau staigāju 10 mēnešus katru dienu un no tā gūstu baudu, man neinteresē citu nievājošā attieksme!!!

 • (no name provided)
  December 15 at 17:34

  Jā, endorfīni ir laba lieta! Gan Iecavas apkārtnē "noķertie", arī Brazīlijā izstaigātie (zinu no pieredzes) ir gana izbaudāmi (pie nosacījuma, ja sporto pats)! Bet diez kā "garšo" tie, kurus it kā nopelni, kad tavā vietā skrien, minas vai staigā kāds cits? Labāk jau lai man tas paliek neatbildēts jautājums, baidos, ka man tā garša galīgi nepatiks. Bet nu gaumes jau atšķiras, un laikam jau nav jēga par to strīdēties :)

 • (no name provided)
  December 15 at 16:22

  Varbūt kādam ir vēlme pasportot ar mani katru rītu plkst 5.00 ?

 • (no name provided)
  December 15 at 16:02

  Beidzam te skaidroties, ejam savus kilometrus ievērojot nolikumu un visiem būs labi!! Galvenais , lai mums pašiem patīk to ko mēs darām. Aktīvi kustoties, organismā izdalās endorfīni, kurus dēvē par labsajūtas vai laimes hormoniem. Tāpēc novēlu visiem staigāt un izbaudīt šo laime hormonu!!!!! Lai veicas!!!!!!!

 • (no name provided)
  December 15 at 15:56

  Mēs arī savus kilometrus ejam paši!!! Un to darām jau no 25. februāra, katru dienu!!!! Tas tikai priecē, ka Tev patīk staigāt, bet runa jau iet par sakrātajiem kilometriem Iecavā!!!!!! Tas ir pilnīgi vienalga, ka Tu esi ar Tarkšķiem vai dziesmu svētkos, bet nolikums ir nolikums - krājam km Iecavā!!!

 • (no name provided)
  December 15 at 15:46

  Nepaslinkoju un paskaitīju: no 586,8 km, ko nogāju vasarā 277,21 km veikti IECAVĀ, 218,25 km Brazīlijā, kur pārstāvēju IECAVAS folkloras kopu "Tarkšķi", 14,49 km Rīgā Dziesmu svētkos, kur pārstāvēju IECAVAS folkloras kopu "Tarkšķi", 11,5 km Rubā IECAVAS folkloras kopas "Tarkšķi" nometnē, 4,95 km Lādezerā, kur biju aizvedusi 4 IECAVAS bērnus uz nometni un 33,8 + 26,6 km tiešām - atpūšoties citur Latvijā. Svarīgākais, Normund, VISUS KILOMETRUS NOGĀJU ES PATI. Kā ar Jums un Jūsu kundzi?

 • (no name provided)
  December 15 at 14:44

  Ja jau krājam km Iecavā, tad vasarā lielāka daļa no km bija jābūt Iecavas novadā, bet Tev lielākā daļa bija Brazīlijā un citās Latvijas vietās! Es jau necēlu brēku un nebļaustījos!!!

 • (no name provided)
  December 15 at 14:31

  Kādā ziņā, Normund, es neesmu bijusi godīga?