W ramach poświątecznego przygotowania do krakowskiego Biegu Walentynkowego, mamy dla Was do rozdania 8 zaproszeń do Kina, Kawiarni lub Parku Wodnego. Co zrobić by je wygrać? Wybiegać!

REGULAMIN KONKURSU:
4 zaproszenia czekają dla najlepiej "wybieganych" zawodniczek lub zawodników, którzy/re przebiegną największą ilość kilometrów w trakcie rywalizacji tj. od 27 grudnia 2015 do 7 lutego 2016 r. Kolejne 4 zaproszenia czekają dla 4 osób, które: wezmą udział w rywalizacji, przebiegną w czasie rywalizacji co najmniej 50 km i zostaną wyłonione wśród osób spełniających powyższe warunki w drodze losowania.
Podczas weryfikacji wyników (8 lutego) należy mieć opłacone wpisowe na naszą imprezę i liczą się tylko treningi wykonane w ramach uczciwej rywalizacji tj. bez ręcznego wpisywania wyników tylko z pomiarem trasy za pomocą GPS i zgodnie z zasadami Fair Play.

Konkurs organizowany jest na portalu Endomondo przez Organizatorów imprezy "Bieg Walentynkowy". Ewentualne pytania należy kierować pod adres mailowy: biuro@itmbw.pl

Zapraszamy do udziału w naszej rywalizacji, bo najwyższy czas zacząć przygotowania do nowego sezonu i Cyklu biegów I Ty Możesz Być Wielki 2016 ;)

Goal:Most miles - Running
Start:Dec 26, 2015 6:01 PM
End:Feb 7, 2016 5:59 PM
281
runners
5.73
months
26,358
miles
3 M
calories
You are not participating
Comments