Ahoj všem, zapoj se do našich výzev a rozpohybuj svoje tělo. Tohle je zábava, ne závod. Tohle je hra, ve které nejde o život. Tohle je RUNGO.
Tenhle měsíc je měsíc nových začátků. Nemusíte předhánět nikoho a soupeřem jste si především vy sami. Zapojte se do výzvy a pojďte s námi (začít) běhat. Vyhrát některou ze spousty cen může každý, kdo v lednu naběhá alespoň 30 kilometrů!

Goal:Most miles - Running
Country:Czech Republic
Start:Dec 31, 2015 11:01 PM
End:Jan 31, 2016 10:59 PM
2,037
runners
1.83
years
89,502
miles
12 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  February 01 at 09:48

  To Hana K.: presne běhání v noci, v -10 a s celovkou mam něco do sebe :-)

 • (no name provided)
  February 01 at 07:45

  Ahoj, díky za skvělou výzvu. Zapojila jsem se skro až ke konci, ale naštěstí se mi počítaly všechny lednové kilometry. Přiznávám, že výzva v motivaci dost pomohla - když je takhle tma, -10 a člověk se má s čelovkou vypravit do lesa... ale ten pocit potom za to fakt stojí. Jen co se rozběhnu, už jsem ráda, že jsem venku a v pohybu. Po měsíci se pomalu buduje ta správná závislost. A taky děkuji naší sousedské partě běžců, že se vždycky najde alespoň jeden parťák. Tak co bude dál? :-) A ještě připojuji obrovský obdiv k těm na předních místech. Moc ráda bych věděla, jak trénujete, že jste se k tomuto dopracovali. Klobouk dolů!

 • (no name provided)
  February 01 at 07:05

  O víkendu jsem nebyl na PC, škoda že výzvy neberou aktivity dle data pořízení, zadal jsem až dnes ráno importem, ale už je uzavřeno, trochu bych se posunul.

 • (no name provided)
  January 31 at 22:16

  Ale mas prsvdu je to i o svalech. Jeste ti chce par km nabehat aby si to telo zvyklo. Ale fyzička mi stoupla za ten měsíc celkem slusne.

 • (no name provided)
  January 31 at 22:14

  To Tom Vysin: musím říct ze kdyz sem přestal uplne tak to postupem casu plice zvládali o dost lepe

 • (no name provided)
  January 31 at 21:08

  To Michal Steiner: Z 20 jsem na 4-5 za den, ale zkusím to zrušit úplně. Jinak jsem myslel, že to nebudou dávat plíce, ale spíš si musely zvykat svaly...sice žádná závratná tempa, ale 74 km za měsíc pro začátek není špatné. Ať si tělo zvyká na novoroční záhul:)

 • (no name provided)
  January 31 at 20:53

  To Tom Vysin: bez tech cigaret uplne na pohodu vubec mi to nechybí. Jídelníček se snažím taky upravit ale zatím s tim trochu bojuju :-)

 • (no name provided)
  January 31 at 19:53

  Diky za super vyzvu i pro nas zacatecniky a jeste vloni nebezce. Myslela jsem, ze tech 30 km bude na zacatek dost a ze to nejspis nezvladnu, ale dala jsem se do toho a nakonec jsem zvladla 61 km. I kdyz to na mistni borce neni nic, tak ze sebe mam dobry pocit. A to prakticky jen diky vam. Parada.

 • (no name provided)
  January 31 at 18:41

  Tak mi to nedalo a musel jsem ještě teď na poslední chvíli doběhnout těch zbývajících 20km do té stovky...:) To ve pro mě dvojnásobek obvyklé dávky.

 • (no name provided)
  January 31 at 17:49

  copak bude na Unor?