Spacer to nie tylko czas, w którym pies załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Spacer to psie okno na świat. To właśnie na spacerach pies poznaje nowe miejsca, zapachy, nawiązuje relacje z nowo poznanymi ludźmi i innymi psami. Spacer to idealna okazja również dla nas do obserwowania i poznawania własnych psów. Odpowiednio zaplanowany spacer pomoże nam spalić energię psa, a zarazem zadba o jego kondycję fizyczną. Dłuższa wędrówka, czyli dogtrekking, albo spacer połączony z treningiem psich sportów mogą stać się Waszą ulubioną formą spędzania wolnego czasu - ważne jest to, że robicie to RAZEM. Spacer to najlepszy czas do zgłębiania więzi i relacji psa z właścicielem, który bardzo często pomaga nam rozwiązać wiele problemów występujących np. w zachowaniu u psa.

MAGIC Team zaprasza Was do wzięcia udziału w rywalizacji 1000 km spacerów z psem w 2016!

Celem tej akcji jest rozpowszechnienie spacerów z psem, jako aktywności, która sprawia przyjemność psu i jego właścicielowi.

Każdy z uczestników rywalizacji ma za zadanie przejść przynajmniej 1000 km podczas spacerów z psem w 2016 roku. Rywalizacja trwa od 01.01.2016 do 31.12.2016.
Aby wziąć udział w rywalizacji trzeba posiadać konto w serwisie endomondo, gdzie została utworzona rywalizacja, która automatycznie podlicza wszystkie kilometry przebyte podczas spacerów z psem w 2016 roku. Treningi mogą odbywać się jako chodzenie, lub bieganie. Minimalny przebyty dystans to 1 km. W rywalizacji endomondo będą brane tylko pod uwagę treningi rejestrowane przez urządzenia GPS, czyli tylko te, które pokażą nam Waszą trasę spacerów.

Na stronie wydarzenia na Facebook-u będziemy co miesiąc chwalić się naszymi osiągnięciami i przebytymi kilometrami. Akcja ta ma również na celu promocję sprawdzonych miejsc spacerowych, którymi można będzie podzielić się i zainspirować innych członków wydarzenia.

Wydarzenie na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/939979849424292/

Z pośród wszystkich uczestników, którym uda się przekroczyć liczbę 1000 km podczas spacerów z psem w 2016 roku MAGIC Team wylosuje kilka osób, które zostaną nagrodzone upominkami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rywalizacji!

Goal:Most miles - Running, Walking, Walking (Fitness),...  (GPS tracked workouts only)
Restrictions:
Minimum Distance Per Workout:0.62 mi
Start:Dec 31, 2015 7:00 PM
End:Dec 30, 2016 7:00 PM
633
participants
12.2
years
277,978
miles
33 M
calories
You are not participating
Comments
 • MAGIC Team
  January 02 at 05:54

  MAGIC Team | 1500 km spacerów z psem w 2017!
  Jako, iż w 2017 roku MAGIC Team ma bardzo ambitne plany, a co za tym idzie mniej czasu, to postanowiliśmy zrezygnować z organizacji kolejnej rywalizacji spacerowej. Jednak po otrzymaniu wielu wiadomości z Waszymi wyrazami chęci wzięcia udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia, tak oto ostatecznie powstała nowa, kolejna rywalizacja ,,1500 km spacerów z psem w 2017!".
  Tym razem będzie skromniej, bez wydarzenia, bez nagród, ale idea ta sama. Zasady są takie same jak w zeszłym roku.
  Każdy z uczestników rywalizacji ma za zadanie przejść przynajmniej 1500 km podczas spacerów z psem w 2017 roku. Rywalizacja trwa od 01.01.2017 do 01.01.2018.
  Aby wziąć udział w rywalizacji trzeba posiadać konto w serwisie endomondo, gdzie została utworzona rywalizacja, która automatycznie podlicza wszystkie kilometry przebyte podczas spacerów z psem w 2017 roku. Treningi mogą odbywać się jako chodzenie, bieganie, nordic walking, bieg na orientację, wędrowanie oraz canicross. Minimalny przebyty dystans to 1 km. W rywalizacji endomondo będą brane tylko pod uwagę treningi rejestrowane przez urządzenia GPS, czyli tylko te, które pokażą nam Waszą trasę spacerów. Jedyna zmiana to cel. Już nie 1000km, a 1500km! Mamy nadzieję, że zwiększony cel, będzie jeszcze bardziej Was motywował do długich spacerów z psiakami.
  Link do rywalizacji: https://www.endomondo.com/challenges/31442556
  Życzymy miłej zabawy i jak najlepszych wyników!

 • MAGIC Team
  January 02 at 05:53

  OSTATNIE LOSOWANIE NAGRÓD - GRUDZIEŃ
  Przedstawiamy Wam 3 szczęśliwców, którzy zostali wylosowani:
  - Joanna Leśnicka
  - Agnieszka Kazimierska
  - Angelika Trześniewska
  Gratulujemy! Wylosowane osoby prosimy o kontakt poprzez PW.

 • (no name provided)
  December 31 at 04:14

  Gratulacje dla liderów.A wszystkim uczestnikom rywalizacji życzę dużo zdrowia , szczęścia w Nowym 2017 r

 • MAGIC Team
  December 31 at 03:19

  Podsumowanie GRUDNIA, a tak na prawdę całego roku jest już w wydarzeniu na Facebook-u + informacje o ostatnim losowaniach nagród dla uczestników naszej akcji - zapraszamy!

 • MAGIC Team
  December 29 at 07:42

  Dziękujemy za uwagę Olga Wajdowicz. Użytkownik Борис Лялин (numarex) dołączył do naszej rywalizacji, jak każdy inny użytkownik aplikacji Endomondo. Jego treningi są prawidłowe, czyli trenuje odpowiednie dyscypliny, jego treningi są większe niż 1km i rejestruje je przy użyciu GPS. Uczciwość jego treningów nie jesteśmy w stanie sprawdzić. Zresztą, jak wszystkich pozostałych uczestników. Nie wiadomo, czy każdy z uczestników naszej rywalizacji pokonuje kilometry razem ze swoim czworonożnym towarzyszem.

 • (no name provided)
  December 29 at 06:03

  Użytkownik Борис Лялин (numarex) dołącza do wszystkich rywalizacji jak leci. Według mnie zasługuje na usunięcie i zablokowanie. Również organizuję spacerowe psie rywalizacje i także dołączał, a uczciwość jego treningów pozostawia wiele do życzenia. Nie mówiąc już o tym, że na spacerowicza z psem całkiem nie pasuje.

 • MAGIC Team
  December 23 at 12:38

  Pani Beato na razie decyzja jeszcze nie zapadła.

 • Beata Lubszczyk
  December 20 at 11:32

  W tym roku pewnie tysiąca już nie wyrobię niestety. A czy w przyszłym też będzie ta rywalizacja?

 • Aleksandra Mucha
  December 09 at 00:39

  Dziękujemy bardzo za nagrodzenie naszego łazikowania. Gaspar szczęśliwy , pilnuje przysmaczków.?

 • MAGIC Team
  December 04 at 04:40

  LOSOWANIE NAGRÓD - LISTOPAD
  Przedstawiamy Wam 3 szczęśliwców, którzy zostali wylosowani:
  - Anna Grzegorz Petrów
  - Mariola Onyśk
  - Aleksandra Mucha
  Gratulujemy! Wylosowane osoby prosimy o kontakt poprzez PW.
  Nasi sponsorzy: Brit, Woolf oraz Carnilove po raz ostatni nagrodzą 3 wylosowane osoby na podsumowaniu grudnia.