OSP Tuchomie w roku 2016 obchodzi jubileusz 70-lecia swojej działalności, w związku z tym 6 lutego jeden z najstarszych druhów, a zarazem aktywny skarbnik OSP Tuchomie – dh Franciszek Warsiński dokonał uroczystego odsłonięcia pamiątkowej tablicy, poprzez którą chcemy oddać hołd strażakom, założycielom i kontynuatorom działalności naszej tuchomskiej straży, za ich bezinteresowną pomoc bliźniemu i społeczeństwu w związku z 70-leciem naszej jednostki. Jednak nie jest to koniec obchodów jubileuszu, bo już 14 sierpnia 2016 roku jednostka otrzyma nowy sztandar, a cały przebieg uroczystości zostanie uświetniony występem artystycznym „KABARETU KOPYDŁÓW” z komendantem – Leszkiem Benke oraz policjantem – Mateuszem Deweraną na czele!

Nie zapominamy jednak o tym, że niesienie pomocy bliźniemu wiąże się z ogromnym wysiłkiem jaki należy włożyć we własny samorozwój, w tym między innymi sprawność fizyczną. Dlatego też, z okazji tak wspaniałego jubileuszu, celem propagowania idei zdrowego stylu życia oraz dbania o własną tężyznę fizyczną, zapraszamy wszystkich do udziału w rywalizacji która będzie polegała, że do 14 sierpnia 2016 roku, jako cel stawiamy sobie pokonanie 70 000 km na 70-lecie OSP Tuchomie. A sposób w jaki chcemy to osiągnąć to szeroki wachlarz dyscyplin od biegania, chodzenia, wędrowania, kolarstwa, jazdy na rowerze na nordic walkingu kończąc, a więc każdy znajdzie coś dla siebie!

OSP Tuchomie jest jednostką prężnie się rozwijającą zarówno w aspekcie działalności ratowniczo – gaśniczej jak i również swoje działania skupia na współpracy z lokalną społecznością. Rok 2016 i obchody naszego wspaniałego jubileuszu, mamy nadzieję, że na długo pozostaną w pamięci naszego społeczeństwa miejscowego oraz wszystkich sympatyków pożarnictwa, dlatego też planujemy przygotować różne atrakcje dla mieszkańców oraz przyjezdnych gości. Dzięki temu mamy nadzieję, że tegoroczny jubileusz będzie jeszcze bardziej okazalszy, jednak przygotowanie obchodów wiąże się z dużym nakładem środków finansowych, dlatego też wszyscy zainteresowani wsparciem naszej inicjatywy, mogą przekazywać osobiście dowolne środki do skarbnika Honorowego Komitetu Powołania Sztandaru – pana Janusza Juchniewicza lub na konto bankowe naszej jednostki:

Bank Spółdzielczy w Bytowie
nr konta: 68 9321 0001 0000 1964 2000 0010
z dopiskiem
„Sztandar dla OSP Tuchomie”

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwa wszystkie aktualności dotyczące życia naszej jednostki: http://www.tuchomie.osp.org.pl/

Goal:Most miles - Running, Walking, Hiking,...
Prize:Wieczna chwała, oraz uczestnictwa w tej jakże wspaniałej inicjatywie!
Start:Feb 7, 2016 2:00 PM
End:Aug 14, 2016 12:00 PM
61
participants
8.12
months
56,807
miles
4 M
calories
You are not participating
Comments