Lai apliecinātu ikvienam, ka Valmierā dzīvo sportiski, aktīvi un veseli iedzīvotāji, kuri mīl nodarboties ar sportu un kuri domā par kvalitatīvu dzīvi sev un nākamajām paaudzēm, Valmieras pilsētas pašvaldība ir izveidojusi īpašu sportiskā izaicinājuma kampaņu “Par sportisku Valmieru un Latviju”.

Tajā automātiski tiks uzskaitītas izaicinājumam reģistrēto dalībnieku aktīvās minūtes, kas pavadītas, nodarbojoties ar kādu sporta veidu – skriešanu, riteņbraukšanu, nūjošanu, peldēšanu, vingrošanu, basketbola spēlēšanu, skrituļslidošanu u.tml. Šajā izaicinājumā nav nozīmes mērotajiem kilometriem, veiktajiem soļiem vai patērētajām kilokalorijām. Tiks uzskaitītas aktīvās minūtes, tādējādi ļaujot iesaistīties pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam.

Izaicinājums “Par sportisku Valmieru un Latviju” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Viens no soļiem, kā to sasniegt, ir veicināt valmieriešu kopējo veselības stāvokli un laiku, kas pavadīts sportojot. Parādīsim Latvijai, ka Valmierā dzīvo veseli, aktīvu dzīvesveidu mīloši cilvēki, kuri rūpējas par savu dzīves kvalitāti.

Aktīvākais izaicinājumam reģistrētais dalībnieks ik mēnesi saņems veicināšanas balvu, savukārt kampaņas noslēgumā, kas paredzēts Valmieras 734.dzimšanās dienā 2017.gada augustā, 10 aktīvākie dalībnieki tiks pie pārsteiguma balvām.

Sportiskā garā dosimies pretī Latvijas 100 un Valmieras 735, ko svinēsim 2018.gadā!

Goal:Most active minutes - All sports
Country:Latvia
Start:Sep 30, 2016 5:00 PM
End:Aug 12, 2017 5:00 PM
307
participants
5.99
years
271,151
miles
29 M
calories
You are not participating
Comments