Kontynuacja dla Harpaganów Polskiego Paralotniarstwa! :)

Ze względu na wątpliwości dotyczące uczciwości zawodników w poprzednich latach proszę o udostępnianie treningów publicznie przez uczestników. Niestety ze względu na brak możliwości sędziowania zawodów w razie wątpliwości uczestnik z treningami publicznymi może zostać usunięty z rywalizacji (jedyna opcja sędziowania)

Goal:Most miles - Running  (GPS tracked workouts only)
Prize:prosze o propozycje i uwagi rownież dotyczące nieuczciwych uczestnikow
Restrictions:
Minimum Distance Per Workout:1.86 mi
Minimum Duration Per Workout:9m:00s
Start:Oct 12, 2016 11:01 PM
End:Mar 23, 2017 10:59 PM
86
runners
3.65
months
16,608
miles
2 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  March 25 at 07:49

  Super pomysł!

 • (no name provided)
  March 24 at 19:43

  a może by tak za każdy km jak to wcześnie bywało 5 gr. na fundusz wspierania rehabilitacji paralotniarzy ? http://glideclubgdynia.pl/fundusz-main-menu

 • (no name provided)
  March 24 at 17:55

  Dziękuje za wspólną zabawę. Mam nadzieję że spotkamy się za rok i jeszcze większym składzie.

 • (no name provided)
  March 20 at 10:53

  Powodzenia w finałowych już wiosennych dniach. Oszczędzajcie się by kontuzje nie pokrzyżowały wiosennych planów! :)

 • (no name provided)
  February 28 at 08:56

  Jak dla mnie temat kończy się w prostym opisie formuły, na czym polega ta zabawa, aby uczestnicy mogli byc w zgodzie ze soba i tyle. Joł!

 • (no name provided)
  February 28 at 08:43

  Mozna, tylko po co?

 • (no name provided)
  February 28 at 07:27

  Równie dobrze można zrobić 30k rowerem w tempie biegu i wrzucić jako bieg. I kto to zweryfikuje? zostawmy to tak jak jest. Jeżeli ktoś musi kawałek podejść to sobie podejdzie, choćby na płaskim. Jeżeli ktoś będzie chciał oszukać to i tak znajdzie sposób. Najważniejsze być w zgodzie ze sobą. Już jeden xcportal wystarczy ;-)

 • (no name provided)
  February 27 at 22:13

  Zgadzam sie ze Slawnym. Fairplay to fairplay. Jak dla mnie podejscia przy biegach gorskich to nie problem. Proponuje od od wiosny do jesieni odpalic paralotniowy puchar marszobiegowy. Moze wciagna sie dodatkowe osoby, a i zacne powroty z worem na plecach ogladac bedziemy. I podejscia z worem na start w takim Grente :)) pozdro. Ka

 • (no name provided)
  February 27 at 13:06

  Wyszło trochę jakbym to ja robił zadymę :) Zwracam uwagę, że to nie ja prosiłem Chrząszcza o interwencję. Dla mnie ta rywalizacja to zabawa i motywacja do biegania, bez wielkiej napinki. Chodziło mi na początku tylko o to żeby nie ustanawiać restrykcyjnych reguł bo i tak się nie da kontrolować tego kto biegnie, kto maszeruje, kto truchta, a kto spaceruje. Od jakiego tempa mamy bieg, a od jakiego marszobieg. I żadne definicje nic tu nie dadzą bo to nie są zawody obserwowane przez sędziów.
  Można pomyśleć o włączeniu do zabawy dyscypliny "biegi terenowe" czy "biegi na orientacje" a "chodzenie" do przemyślenia.
  Pytałem o dystans minimalny właśnie w kontekście wykluczenia chodzenia do pracy czy po bułki do sklepu. 3 km chyba jest ok, można ew podnieść do 5, jeśli byłaby wola. Ode mnie tyle :)
  Pozdrawiam

  ps. Wybiera się ktoś na półmaraton w Wiązownej 5 marca?

 • (no name provided)
  February 27 at 10:21

  Marekm, minimalny dystans jest podany w "zasadach" rywalizacji. Z tego co widzę jest TYLKO BIEGANIE i min. 3 km i minimum 9 minut.
  I niech tak zostanie do końca TEGOROCZNEJ rywalizacji.
  Oznacza to, ze żadne chodzenie, czy narty biegowe nie wskakują do rywalizacji.
  Jeśli uważacie, że chodzenie jest OK, to wprowadźcie to za rok.

  A moje zdanie do chodzenia - NIE. Mam 2,6 km do pracy z domu. Chodziłbym okrężną drogą, żeby było osiągnięte minimum czyli 3km. W tę i wewtę da mi 6km codziennie. W tydzień będę miał 30km (nie licząc sobót i niedziel). Patrząc na aktywność większości z nas, rzadko który biega 30 km tygodniowo. Czy to jest wg. was fair?

  No i oczywiście - nie gramy o złote kalesony do biegania. Więc o co cho?