Chodzisz z kijami i używasz Endomondo? Dołącz do rywalizacji, zobacz, kto przejdzie najwięcej kilometrów i powalcz o atrakcyjne nagrody!

Zasady uczestnictwa:
1. Organizatorem rywalizacji jest Fundacja Chodzezkijami.pl.
2. Każda pełnoletnia osoba fizyczna może uczestniczyć w rywalizacji.
3. Dołączenie do rywalizacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu.
4. Rywalizacja prowadzona będzie przez cały 2017 rok - od 1 stycznia do 31 grudnia.
5. Osoba, która przejdzie najwięcej kilometrów otrzyma profesjonalny sportowy sprzęt treningowy w postaci kurtki technicznej i profesjonalnego krokomierza o łącznej przybliżonej wartości 500 zł.
6. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny oraz nie mogą być przekazywane na rzecz osób trzecich.
7. Udział w rywalizacji polega na dołączeniu do rywalizacji oraz odbyciu treningów nordic walking.
8.Trening musi być zarejestrowany z wykorzystaniem technologii GPS – treningi dodawane ręcznie nie będą brane pod uwagę.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wydania nagrody lub całkowitego usunięcia Uczestnika z Rywalizacji, w przypadku wykrycia prób oszustwa. Może to nastąpić bez uprzedniej informacji oraz bez podania przyczyn i bez możliwości ponownego wzięcia udziału w danej Rywalizacji.
10. Każdy uczestnik Rywalizacji może złożyć reklamację dotyczącą sposobu przeprowadzenia Rywalizacji w ciągu 14 dni od poinformowaniu o wynikach Rywalizacji wysyłając maila na adres redakcja@chodzezkijami.pl z dokładnym opisem problemu.
11. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni.

Goal:Most miles - Walking (Fitness)  (All workouts, except manually entered)
Prize:Profesjonalny sprzęt treningowy! Najwyższy model krokomierza ONWALK 900 GEONAUTE i kurtka techniczna Quechua, o łącznej wartości ok. 500 zł. Nagrody ufundowane są przez Newfeel by Decathlon.
Start:Dec 31, 2016 6:01 PM
End:Dec 31, 2017 5:59 PM
332
participants
1.57
years
48,274
miles
6 M
calories
You are not participating
Comments
 • Iw Iwet
  April 14 at 04:34

  Życzę Wam wszystkim zdrowych i radosnych Świąt i dalszych sukcesów w chodzeniu. Ja niestety teraz dopiero zaczynam chodzić, ale o kulach. Jeszcze długa rehabilitacja przede mną, ale wierzę że wrócę do chodzenia :)

 • Chodzezkijami .pl
  April 13 at 08:47

  Otrzymaliśmy mailowy protest dotyczący wyników pani Barbary Maleńczyk. Z przykrością informuję, że rozpatrzyliśmy go pozytywnie, gdyż analizując poszczególne treningi Nordic Walking Pani Barbary Maleńczyk, na przykładzie podesłanych screenów oraz analizując pozostałe treningi na profilu można mieć duże wątpliwości co do ich wiarygodności. Trening i statystyki bardzo mocno odbiegają od wyników pozostałych uczestników konkursu i wykraczają niekiedy poza poziom mistrzów tej dyscypliny.
  Wyniki pani Barbary Maleńczyk nie liczą się zatem do konkursu.

 • Chodzezkijami .pl
  April 04 at 08:27

  Zagorzała walka trwa :)
  Jeśli pojawiają się nieścisłości i rażące uchybienia w treningach, prosimy o kontakt na fundacja@chodzezkijami.pl ze wskazaniem konkretnej osoby i konkretnych treningów, zweryfikujemy to. Tymczasem przejrzeliśmy serię ostatnich treningów czołówki osób rywalizujących i nie znaleźliśmy solidnych podstaw do wykluczenia kogokolwiek z rywalizacji.
  Pamiętajcie tylko proszę, że jest to przede wszystkim zabawa.

 • Dorota Rejman
  March 30 at 01:41

  Niee, no Jakub Delag tez pewnie trenuje

 • Gonia Majewska
  March 28 at 04:14

  Czekamy!!! Zdrówka życzę.

 • Iw Iwet
  March 26 at 10:19

  Kasia Sz, dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia. Kibicuję Wam codziennie, wszystkim i nie mogę się doczekać kiedy znów wrócę do chodzenia. Już dwa miesiące po operacji i jeszcze nie mogę nawet stąpać na nogę......ale jeszcze do Was dołączę :)

 • MacieK Kulka
  March 23 at 17:18

  He he 8,23 km w 7 min 39 s niezły przypał. Nawet jak nam gps szwankuje dodając nieprzebyte kilometry, to zawsze można taki trening edytować i jeśli wykres pokazuje 29 km a podsumowanie wykazuje 22 km to widać, że ktoś to zrobił. Jeśli ktoś udaje głupa i robi 5 km pod rząd w czasie zerowym nie weryfikując tego to znaczy, że oszukuje. Przez kilka lat brałem udział w tego rodzaju rywalizacjach (ale bez nagród) będąc w czołówce i takie cuda się raczej nie zdarzały. Swoje treningi zawsze weryfikowałem przynajmniej do realnych wartości. Jeśli pokazało mi 1km w 4 min to był od razu sygnał że około 500 m mi w tym miejscu dodało. Ważne było dla mnie ile rzeczywiście przeszedłem, a nie jakieś niestworzone historie.

 • Kasia Sz
  March 23 at 07:35

  A ja "zazdroszczę" kondycji, samozaparcia, wolnego czasu Panu Stanisławowi Piórkowskiemu. Szacun codziennie zaczynać trening o 4 rano a kończyć po 20,00 przemierzając tyle kilometrów z kijami, biegając i po 70km na rowerze i to codziennie . Chciałabym mieć taką kondycję .

 • Leonard Naczk
  March 21 at 14:59

  Do Barbary Maleńczyk dlaczego u ciebie na wykresie są ukryte międzyczasy ,szczególnie dzisiaj,ale z odczytu najlepszy 1km to nie całe 4 minuty .Jeżeli to wina gps to niepowinny być podawane w rywalizacji,uważan to inaczej za próbe gry nie fair play,inaczej jestem zmuszony zgłosić ten fakt do organizatora rywalizacji

 • Dorota Rejman
  March 20 at 05:38

  ktoś pisał do organizatora? bo mnie to już wkurza aktualna liderka (wczoraj tempo około 1 -4 min km !!!) Szkoda mi mojego sobotniego treningu (zrobiłam 5 km ale zapomniałam wyłączyć zegarek i resztę około 2 km mam jazdę samochodem, ale nie umieszcam go w rywalizacji bo to nie fair). I jak już ktoś pisał wcześniej, jeśli nasz gps podaje takie tempa i odległości z kosmosu to nie powinno się brać udzuału w rywalizacjach.