Chodzisz z kijami i używasz Endomondo? Dołącz do rywalizacji, zobacz, kto przejdzie najwięcej kilometrów i powalcz o atrakcyjne nagrody!

Zasady uczestnictwa:
1. Organizatorem rywalizacji jest Fundacja Chodzezkijami.pl.
2. Każda pełnoletnia osoba fizyczna może uczestniczyć w rywalizacji.
3. Dołączenie do rywalizacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu.
4. Rywalizacja prowadzona będzie przez cały 2017 rok - od 1 stycznia do 31 grudnia.
5. Osoba, która przejdzie najwięcej kilometrów otrzyma profesjonalny sportowy sprzęt treningowy w postaci kurtki technicznej i profesjonalnego krokomierza o łącznej przybliżonej wartości 500 zł.
6. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny oraz nie mogą być przekazywane na rzecz osób trzecich.
7. Udział w rywalizacji polega na dołączeniu do rywalizacji oraz odbyciu treningów nordic walking.
8.Trening musi być zarejestrowany z wykorzystaniem technologii GPS – treningi dodawane ręcznie nie będą brane pod uwagę.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wydania nagrody lub całkowitego usunięcia Uczestnika z Rywalizacji, w przypadku wykrycia prób oszustwa. Może to nastąpić bez uprzedniej informacji oraz bez podania przyczyn i bez możliwości ponownego wzięcia udziału w danej Rywalizacji.
10. Każdy uczestnik Rywalizacji może złożyć reklamację dotyczącą sposobu przeprowadzenia Rywalizacji w ciągu 14 dni od poinformowaniu o wynikach Rywalizacji wysyłając maila na adres redakcja@chodzezkijami.pl z dokładnym opisem problemu.
11. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni.

Goal:Most miles - Walking (Fitness)  (All workouts, except manually entered)
Prize:Profesjonalny sprzęt treningowy! Najwyższy model krokomierza ONWALK 900 GEONAUTE i kurtka techniczna Quechua, o łącznej wartości ok. 500 zł. Nagrody ufundowane są przez Newfeel by Decathlon.
Start:Dec 31, 2016 6:01 PM
End:Dec 31, 2017 5:59 PM
366
participants
2.47
years
75,240
miles
10 M
calories
You are not participating
Comments
 • Tom asz
  July 23 at 04:15

  Nie ma obowiazku udostepniania trasy. Tylko Gps. Ja swiadomie nie uodstepniam od dwoch lat map. Uwazam, ze to poufne dane, a nie ze wszystkimi chce sie tym dzielic. Jezeli w rywalizacji bedzie taki wymog to ja opuszcze. Proste.

 • MacieK Kulka
  July 19 at 14:07

  Pani Wando od 1 stycznia do dnia wczorajszego nie jest widoczny żaden z Pani treningów. Dopiero dzisiaj włączyła pani opcję widoczności treningów dla wszystkich. Ponad 2200 km buja się gdzieś w kosmosie. A jeśli Pani nie ściga się w rywalizacjach, to co Pani tu robi?

 • Wanda Przybylska
  July 19 at 09:15

  Więcej nie będę sie tłumaczyć chodze dla przyjemności a nie scigam się w rywalizacjach

 • Wanda Przybylska
  July 19 at 09:13

  Sprawdzalam w ustawieniach i treningu sa widoczne dla wszystkich

 • Marcin Wirek
  July 19 at 07:13

  Wanda Przybylska- Nie są widoczne.
  A wypowiedź Pana Maćka na temat jawności treningów jest świetna.
  Dotyczy to prawie każdej rywalizacji - a podejrzewam, że osoby, które ukrywają treningi, same nie mają skrupułów i oglądają trasy innych użytkowników.
  A gdyby każdy ukrywał swoje trasy- jaki sens miałyby te wszystkie rywalizacje?

 • Wanda Przybylska
  July 17 at 02:21

  Moje treningi sa caly czas widoczne

 • MacieK Kulka
  July 11 at 13:27

  Pani Wanda Przybylska i Pan Tom asz również mają całkowicie niewidoczne treningi i pozostali uczestnicy z czołówki nie wiedzą czy oni jeżdżą rowerem czy chodzą. To nie fair wobec nich. Co Państwo ukrywają?

 • MacieK Kulka
  July 09 at 16:41

  Pani wiolu nie było to nic osobistego, sam nie ubiegam o żadne wysokie miejsce w tej rywalizacji i tylko przykładowo podałem Panią i Pana Grzegorza. W żadnym razie nie podejrzewałem Was o oszustwo, tylko apeluję (zresztą od kilku lat, przy różnych rywalizacjach) o transparentność swoich dokonań Jeśli starujemy w zawodach weryfikuje nas uzyskany czas i sędziowie, w takich rywalizacjach jak ta, jednie możemy się poddać weryfikacji pokazując, że nie mamy nic do ukrycia. Jeśli Pani widzi że ktoś ma coś do ukrycia a jest w czołówce rywalizacji, proszę to zgłaszać organizatorowi konkursu, bo to nie fair wobec innych uczestników. Nawiasem mówiąc Pan Grzegorz wyprzedził pewnie Panią w ciągu godziny o 20 km nie dlatego, że tak szybko chodzi, tylko pewnie dlatego że wgrał akurat wciągu tej godziny do aplikacji endomondo jakiś trening (lub kilka treningów) zarejestrowany wcześniej na zegarku sportowym z gps :) No ale jeśli Pan Grzegorz ma ukryte treningi to się o tym przekonać nie możemy, i mógłby rzeczywiście np przejechać te 20 km rowerem mając ustawione endo na nordic :)

 • wiola jankowska
  July 08 at 20:55

  Panie Maćku,nie mam nic do ukrycia. Mialam chyba coś wyłączone w ustawieniach. Mam nadzieję że już teraz wszystko jest widoczne i będzie Pan mógł dokładnie przeanalizować moje treningi czy aby na pewno nie oszukuję.Pozdrawiam serdecznie.

 • MacieK Kulka
  July 08 at 05:43

  Nie rozumiem jak można werfikować treningi osób które nie udostępniły treningów publicznie. Pani wiola jankowska i pan Grzegorz Goik - autorka i bohater poprzedniego komentarza nie pokazują treningów od ubiegłego roku. Moim zdaniem takie osoby powinny być usunięte z rywalizacj, chyba że treningi ujawnią. Podejrzewam, że takich osób ukrywających swoje treningi jest więcej.