Zapraszam do IV edycji zabawy pt. Licznik Aktywności Dąbrowian 2017.

„Tracisz 100% okazji, których nie podejmujesz.”

To druga całoroczna edycja. Do pobicia 217 uczestników oraz 449 286 km

Kto ma ochotę niech dołączy i udostępni/powiadomi innych!

Sportowa Dąbrowa

PS
Rywalizacja jest dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej lub innych osób spoza naszego miasta, które lubią nasze tereny rekreacyjne i część treningów mają zarejestrowanych w DG.

Start:Dec 31, 2016 7:00 PM
End:Dec 31, 2017 5:59 PM
343
participants
6.25
years
383,922
miles
33 M
calories
You are not participating
Comments
 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  January 03 at 01:18

  Radosław, ta rywalizacja to przede wszystkim zabawa, która ma zmobilizować do większej aktywności i nie miała na celu "zapierdalanie". Tu nie ma pierwszych i ostatnich. Każdy dodaje cegiełkę do wspólnego wyniku a nagrodą jest satysfakcja ze wspólnego wyniku. Na bieżąco staram się usuwać, ale w ostatnich dniach padł mi laptop a z poziomu aplikacji na telefonie nie było widać tych podróżników. Życzę w Nowym Roku spokoju i więcej uśmiechu.

 • Radosław Bielawski
  December 29 at 19:18

  Świetna rywalizacja człowiek zapierdala a tu się okazuje na koniec że ludzie z indonezjii są lepsi brawo grunt to że ludzie z DG w niej tylko rywalizowali przede wszystkim a w pierwszej dziesiątce to może ze 3 osoby są stąd reszta to łotwa litwa sitwa i rybitwa

 • (no name provided)
  August 10 at 01:37

  Cześć, szystkich kręcących na roerach zapraszam do drużyny AD-Renalina https://www.endomondo.com/teams/33637091 która bierze udział ryalizacji drużynoej lotto. Dzieki waszym kilometrom być moze dzieci po przeszczepach nerek pojadą w zimę na obozy narciarskie. Jesteśmy aktualnie na 4 miejscu i walczymy o utrzymanie go. Pozdraiam serdecznie.

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  August 02 at 02:32

  Na półmetku wakacji (1.08) Licznik Aktywności Dąbrowian ma już:
  323 uczestników i 396 878 km :) BRAWO! Dziś już 404 785 km i 328 aktywnych!

 • Dariusz Gnat
  March 15 at 09:32

  Ok. To racja :)

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  March 15 at 07:04

  Nie mogę(chcę) zawężać do Polski, ze względu na znaczną grupę Dąbrowian, którzy aktualnie mieszkają poza miastem a nawet krajem a chcą być w naszej rywalizacji. A kryterium ograniczające jest tylko do kraju i płci.

 • Dariusz Gnat
  March 15 at 05:55

  Może w Endo gdzieś w ustawieniach jest możliwość przez administratora zawęzić rywalizację dla mieszkańców z Dąbrowy i goście automatycznie znikną. Bo ogólnych rywalizacji dla wszystkich jest setki.

 • (no name provided)
  March 15 at 03:54

  Dariusz a może po to utajniam swoje treningi, żebyś nie wiedział gdzie mieszkam ? :) z Trenażera też podaje mi automat, wystarczy dobre oczujnikowanie :) oczywiście mogę oszukiwać zmieniając rozmiar koła tylko po co to ? przecież każdy z nas trenuej dla siebie a nie dla rywalizacji na endomondo. Dla mnie to spoko - mozecie usunąć :) tylko to i tak nic nie zmieni :) chyba ze walczymy o złote kalesony :)

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  March 15 at 03:27

  Każda propozycja jest do rozważenia, a co na to inni? Co do mnie cieszę się, że się ta rywalizacja rozwija. Pamiętajcie jednak, że to przede wszystkim zabawa, która ma zachęcić do aktywności jak największą liczbę osób.Sugerowane zmiany uwzględnię już w nowej edycji, żeby nie zmieniać zasad podczas trwania. Zapraszam do zgłaszania propozycji.