Zapraszam do IV edycji zabawy pt. Licznik Aktywności Dąbrowian 2017.

„Tracisz 100% okazji, których nie podejmujesz.”

To druga całoroczna edycja. Do pobicia 217 uczestników oraz 449 286 km

Kto ma ochotę niech dołączy i udostępni/powiadomi innych!

Sportowa Dąbrowa

PS
Rywalizacja jest dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej lub innych osób spoza naszego miasta, które lubią nasze tereny rekreacyjne i część treningów mają zarejestrowanych w DG.

Start:Dec 31, 2016 7:00 PM
End:Dec 30, 2017 7:00 PM
322
participants
3.84
years
238,569
miles
20 M
calories
You are not participating
Comments
 • Dariusz Gnat
  March 15 at 09:32

  Ok. To racja :)

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  March 15 at 07:04

  Nie mogę(chcę) zawężać do Polski, ze względu na znaczną grupę Dąbrowian, którzy aktualnie mieszkają poza miastem a nawet krajem a chcą być w naszej rywalizacji. A kryterium ograniczające jest tylko do kraju i płci.

 • Dariusz Gnat
  March 15 at 05:55

  Może w Endo gdzieś w ustawieniach jest możliwość przez administratora zawęzić rywalizację dla mieszkańców z Dąbrowy i goście automatycznie znikną. Bo ogólnych rywalizacji dla wszystkich jest setki.

 • Kuba Helbin
  March 15 at 03:54

  Dariusz a może po to utajniam swoje treningi, żebyś nie wiedział gdzie mieszkam ? :) z Trenażera też podaje mi automat, wystarczy dobre oczujnikowanie :) oczywiście mogę oszukiwać zmieniając rozmiar koła tylko po co to ? przecież każdy z nas trenuej dla siebie a nie dla rywalizacji na endomondo. Dla mnie to spoko - mozecie usunąć :) tylko to i tak nic nie zmieni :) chyba ze walczymy o złote kalesony :)

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  March 15 at 03:27

  Każda propozycja jest do rozważenia, a co na to inni? Co do mnie cieszę się, że się ta rywalizacja rozwija. Pamiętajcie jednak, że to przede wszystkim zabawa, która ma zachęcić do aktywności jak największą liczbę osób.Sugerowane zmiany uwzględnię już w nowej edycji, żeby nie zmieniać zasad podczas trwania. Zapraszam do zgłaszania propozycji.

 • Dariusz Gnat
  March 11 at 12:05

  Ja bym proponował ( tylko bez obrazy), wszystkich którzy nie jeżdżą w okolicy Dąbrowy i którzy mają utajnione trasy treningów (skoro chcą brać udział w naszej rywalizacji to po co ta tajemnica?)
  Dobrze by było gdyby do rywalizacji zaliczało tylko treningi z GPS, bo zalicza tez te które wpisuję ręcznie z trenażera więc mogę wpisać duuuużo :)
  Taka mała sugestia.

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  March 10 at 03:39

  I z innych krajów również, :))) co jakiś czas usuwam, Podajcie w komentarzu, kto jest do usunięcia/

 • Dariusz Gnat
  March 10 at 02:45

  Mamy turystów z Indii :)

 • Marcin Dąbroś
  February 23 at 06:12

  Na nartorolkach rzadko kto jeździ, można zmienić na biegi terenowe :)

 • Sportowa Dąbrowa Zibar
  February 23 at 01:47

  Dajcie propozycje co zamienić, bo dodać się już nie da. Z podobnych dyscyplin jest bieg na orientację ze względu na organizowane u nas imprezy.