Spacer to nie tylko czas, w którym pies załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Spacer to psie okno na świat. To właśnie na spacerach pies poznaje nowe miejsca, zapachy, nawiązuje relacje z nowo poznanymi ludźmi i innymi psami. Spacer to idealna okazja również dla nas do obserwowania i poznawania własnych psów. Odpowiednio zaplanowany spacer pomoże nam spalić energię psa, a zarazem zadba o jego kondycję fizyczną. Dłuższa wędrówka, czyli dogtrekking, albo spacer połączony z treningiem psich sportów mogą stać się Waszą ulubioną formą spędzania wolnego czasu - ważne jest to, że robicie to RAZEM. Spacer to najlepszy czas do zgłębiania więzi i relacji psa z właścicielem, który bardzo często pomaga nam rozwiązać wiele problemów występujących np. w zachowaniu u psa.

MAGIC Team zaprasza Was do wzięcia udziału w rywalizacji 1500 km spacerów z psem w 2017!

Celem tej akcji jest rozpowszechnienie spacerów z psem, jako aktywności, która sprawia przyjemność psu i jego właścicielowi.

Każdy z uczestników rywalizacji ma za zadanie przejść przynajmniej 1500 km podczas spacerów z psem w 2017 roku. Rywalizacja trwa od 01.01.2017 do 01.01.2018.
Aby wziąć udział w rywalizacji trzeba posiadać konto w serwisie endomondo, gdzie została utworzona rywalizacja, która automatycznie podlicza wszystkie kilometry przebyte podczas spacerów z psem w 2017 roku. Treningi mogą odbywać się jako chodzenie, bieganie, nordic walking, bieg na orientację, wędrowanie oraz canicross. Minimalny przebyty dystans to 1 km. W rywalizacji endomondo będą brane tylko pod uwagę treningi rejestrowane przez urządzenia GPS, czyli tylko te, które pokażą nam Waszą trasę spacerów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rywalizacji!

Start:Jan 1, 2017 12:00 AM
End:Jan 1, 2018 12:00 AM
320
participants
7.28
years
166,727
miles
19 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  January 06 at 15:02

  Hej, podlinkuje ktoś rywalizację 2018?

 • (no name provided)
  January 02 at 07:19

  Mam nadzieję na tegoroczną edycję.Jesteście świetnym motywatorem do długich spacerów🐾

 • (no name provided)
  January 01 at 21:15

  Zabrakło nam 69 km ale to był trudny psi rok, zdrowie niestety bardzo często zmuszało nas do minimalnych spacerów. Ale i tak cieszę z tego gdzie zaszłyśmy.

 • (no name provided)
  January 01 at 17:10

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom! To był dobry rok!

 • (no name provided)
  December 31 at 17:15

  Udało się rzutem na taśmę! Dzięki za te rywalizację! Było dużo zabawy i spacerów przede wszystkim! Pozdrawiamy wszystkich uczestników! :)

 • (no name provided)
  July 01 at 14:56

  Olga bardzo dziękuję za sugestię. Wszystkie wymienione przez Ciebie osoby zostały już usunięte z naszej rywalizacji.

 • (no name provided)
  June 23 at 09:09

  Ja też ich nie znam ;) nie licząc tego, że widać ich w każdej rywalizacji bez względu na jej treść czy wymogi. Z pewnością pierwsza piątka:
  Roda Mariano Ramos, Борис Лялин (numarex), IRBpn Sumalikiek LEMESE,
  Сергей Геннадьевич Попов, a poza tym tak na szybko przeglądając to: Josune jesus, Ireneusz Ochman, Bartosz Lepka, Dorte Kibsgaard Riehn-Kristensen

 • (no name provided)
  June 18 at 18:47

  Olga, a mogłabyś sporządzić taką listę osób? Nie znam tych osób i nie chciałabym nikogo urazić usuwając z rywalizacji.

 • (no name provided)
  June 18 at 14:50

  Nikt się nie złości choć jak tak to będzie wyglądało to może. Nie chodzi o podium ani nagrody ale uczciwa rywalizację nawet jeśli to zabawa. Wszystkich nie można sprawdzić ale kilka osób ewidentnie jest "etatowcami" i nie ma takiej opcji żeby spacerowali z psami. Znamy ich z wielu innych miejsc.