Codziennie stawiasz tysiące kroków, teraz możesz zamienić je na realną pomoc - dofinansowanie badań USG piersi w Gabinetach z Różową Wstążką AVON, które pomogą tysiącom kobiet zadbać o zdrowie. Wcześnie wykryty rak piersi to szansa na szybkie i całkowite wyleczenie.

Dołącz do naszej akcji, zbieraj kilometry maszerując, spacerując, biegając i jeżdżąc na rowerze. Potrzebujemy dwóch milionów kilometrów, aby dofinansować 6000 badań USG piersi, dlatego każdy kilometr ma znaczenie!

Wielki finał naszej akcji już 10 czerwca o godz. 14 podczas Dnia Różowej Wstążki na Bulwarach Wiślanych im. Jana Karskiego w Warszawie. Więcej informacji o Dniu Różowej Wstążki: avonkontrarakpiersi.pl

Dodatkowo, dla uczestników, którzy spalą największą liczbę kalorii mamy 100 zestawów kosmetyków AVON o wartości 100 złotych za zestaw. Nagrody zostaną przyznane na podstawie listy najlepszych wyników dostępnych w aplikacji Endomondo. Po zakończeniu rywalizacji, w terminie do 16 czerwca, uczestnicy z listy wyników z miejsc od 1 do 100 są zobowiązani do przesłania e-maila potwierdzającego wynik na adres podany w Regulaminie.

Terms and Conditions

Dla uczestników, którzy spalą największą liczbę kalorii mamy 100 zestawów kosmetyków AVON o wartości 100 złotych za zestaw.

Goal:Most calories - Running, Walking, Walking (Fitness),...  (All workouts, except manually entered)
Prize:100 zestawów kosmetyków Avon o wartości 100 złotych za zestaw
Country:Poland
Start:Apr 27, 2017 11:01 PM
End:Jun 9, 2017 10:59 PM
80,030
participants
121.9
years
7.41 M
miles
579 M
calories
(no name provided)

Drodzy Uczestnicy!
Dziękujemy za udział w Rywalizacji AVON WALK & RIDE - Każdy kilometr ma znaczenie.
Tym razem wspólnie pokonaliśmy ponad 12 milionów kilometrów!
Nagrody zostały przyznane na podstawie listy najlepszych wyników dostępnych obecnie na stronie rywalizacji. W terminie do 16 czerwca uczestnicy z miejsc od 1 do 100 są zobowiązani do przesłania e-maila potwierdzającego wynik na adres podany w Regulaminie - avonwalk@poczta.multievent.pl

You are not participating