Zapojte se do výzvy a hubněte s Veronikou.
Toto není závod a nejde o to, kdo bude první. Zapojte se, choďte každý den spolu s Veronikou a zbavte se přebytečných kil.

Partnerem výzvy je Českomoravská federace Nordic Walking http://www.cmfnw.cz/

Více informací: https://rungo.idnes.cz/hubnuti-a-zacatky-behani-pri-nadvaze-d7l-/behani.aspx

Country:Czech Republic
Start:Apr 30, 2017 11:01 PM
End:May 31, 2017 10:59 PM
261
participants
8.13
months
15,289
miles
2 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  May 31 at 22:21

  Červnová výzva přijata. Že jste nás tedy tentokrát napínali :). A jak píše Petra, chodit prostě co to dá... za květen jsem spokojená.
  Petr Forejtek: ta fotka je starší, ale víc se sem hodí tématicky ;) rozdělení výzev, jak píšete, mi dává smysl.

 • (no name provided)
  May 31 at 14:02

  Chodecká výzva na další měsíc je tu:
  https://www.endomondo.com/challenges/33355366

 • (no name provided)
  May 31 at 13:19

  Mně asi nejhůř prohnali moráci, spisovně tuším krocani, ale to už je let, to jsme běhali po zahradě a oni se přihnali od sousedů. To byl sprint! :-)
  Všem těm, kteří nás tady motivovali k vyšším cílům bych chtěla poděkovat. Pro spoustu lidí naprosto nedostižná kilometráž, a i když jsem věděla, že nikoho z vás nedoženu, o to víc jsem chtěla každý den vyjít aspoň na ten kousek, který zvládnout můžu.
  Co se týká nové výzvy, tak jak bude založená, nasdílím sem na ni odkaz, bude to ještě během dnešního odpoledne. Nezakládám ji sama, takže prosím o strpení.

 • (no name provided)
  May 31 at 06:30

  Jako dítě mne jeden kohout také velmi šikanoval. Pamatuji si, že polévka z něj byla velice chutná .... Poslední dobou mne trápí menší ptáci, ptačí produkty padají těsně kolem mne a nedávno se jeden pečlivka opravdu strefil. A jestli se všichni odhlásíte, kdo nás bude motivovat?

 • (no name provided)
  May 30 at 20:39

  Ahoj Všem, také se červnové výzvy nebudu účastnit, ale přeji všem chodcům příjemné zážitky při vycházkách a pevnou vůli :a pokud možno bez agresivních kohoutů > včera za mnou při výšlapu jeden částečně běžel, částečně letěl asi 50 metrů, než se mi podařilo vzít v té rychlosti klacek do ruky a on se raději zastavil, být to do kopce, nevím, nevím :-) Na občasnou psí společnost jsem už narazil, ale na kohouta zatím poprvé .... Mějte se fajn.

 • (no name provided)
  May 30 at 17:16

  Hezká nová fotka, Lenko ;) Já se do červnové výzvy hlásit nebudu. Ostatně doporučuju, aby, když už, byly raději výzvy dvě, třeba rekreační a závodní; kdyby si zase někdo chtěl poměřovat pindíky...

 • (no name provided)
  May 29 at 20:37

  Přesně tak, Petře! (palec nahoru) Dneska mám opravdu skvělou náladu, i přes vyšší venkovní teplotu jsem vyrazila na cca 2h ven na NW, dala jsem přes 14 km, je z toho nový osobní rekord na 10 km zlepšením o víc než 12 minut. A to jsem chodila nahoru dolů :)
  Vyhlížím stále tu červnovou výzvu a zatím nic...

 • (no name provided)
  May 29 at 14:28

  hlavně s humorem, Lenko ;)

 • (no name provided)
  May 29 at 13:08

  Taky už vyhlížím červnovou RUNGO výzvu pro chodce... bude prosím?
  Petr Forejtek: tím pánem na špici jste (v komentáři ze 14.5.) myslel sebe? :) pan Pirný už se zřejmě této výzvy neúčastní...
  Pěkný den všem!

 • Marian Arthush
  May 29 at 06:31

  Bude Rungo na červen ?