Zapojte se do výzvy a hubněte s Veronikou.
Toto není závod a nejde o to, kdo bude první. Zapojte se, choďte každý den spolu s Veronikou a zbavte se přebytečných kil.

Partnerem výzvy je Českomoravská federace Nordic Walking http://www.cmfnw.cz/

Více informací: https://rungo.idnes.cz/hubnuti-a-zacatky-behani-pri-nadvaze-d7l-/behani.aspx

Country:Czech Republic
Start:Apr 30, 2017 6:01 PM
End:May 31, 2017 5:59 PM
259
participants
6.5
months
12,371
miles
2 M
calories
You are not participating
Comments
 • ŠkolaHubnutí.com SKOLAhubnuti.com
  2 hours ago

  Ahoj, není někdy soupis českých výzev? :-) Dost špatně se mi to hledá :-). Díky

 • Romana Jirankova
  May 16 at 07:53

  dávala jsem měsíčně 300km chůzi a do 150km běh. Před 3 týdny mě dala stopku patní ostruha a jsem ráda, že dopajdám do obchodu a zpátky. Doufám, že ji udolám a znovu se do toho vrhnu :-)

 • Jan Džačovský
  May 15 at 02:48

  Přesně tak, stačí se naučit třeba do té práce chodit pěšky. :)
  (a klidně pomaleji, než 6 km/h jako píše Miloš, to už je docela svižné tempo při kterém se třeba já dost zapotím)
  Pak už je to o volbách sportovní aktivity. Stejně jako loni je u mě květen zatím na chůzi nejslabší, ať už kvůli kolu, nebo kvůli běhání. :) Jinak pro Lenku - Jirka Pirný nechodí kolem baráku, jsou to vždy pochody jako takové. Má je veřejně viditelné.

 • Miloš Rybář
  May 14 at 23:30

  Upřímně. Hodinu denně si musí najít úplně každý. Bez výmluv. Dnes je patnáctého ráno, k dnešnímu dni by to tedy mohlo být kolem 84 km (při průměru 6kmh). Myslím že ani 90 minut denně by nemusel být pro průměrného Čecha problém. A to už budeme někde kolem 120 km aktuálně a pěkných 250 km za měsíc. Sám jsem se svými kilometry spokojený, přesto kdybych občas zvedl línej zadek, určitě bych mohl mít o dost víc. Jen chtít. Život mě naučil, že pokud se mi něco nelíbí, cítím na zeměkouli nějakou špatnost, nejdřív ze všeho se kouknu do zrcadla. Sám na sebe. K panu Pirnému z mé strany hluboký obdiv, respekt i tajná závist. Respekt i ke všem "soupeřům" co jsou v pořadí nade mnou. Jim i všem přeji, ať kilometry přibývají, hezký den všem! :)

 • Petra Nia
  May 14 at 16:24

  Ahoj Lenko, nebudu mluvit za rungo, jen za sebe, i kdyz s brnenskou rungo skupinkou chodim uterni vyslapy. Cele to zacalo jako uplne mala akce, a kdo mel na konci mesice nad 100 km, byl opravdu na spici zebricku. Postupne se nam sem pridala spousta lidi, kterych vykony muzu i ja sledovat se zatajenym dechem, ktere jsou pro me nepredstavitelne. I proto se pak zmenil zpusob "motivace" ze strany rungo, a treba o cenu na konci mesice se losuje ze vsech zucastnenych - tento mesic kdyz maji nachozeno vice nez 60 km, to si myslim, ze je zvladnutelne. :-)
  Ja sbiram kilometry hlavne nasimi uternimi rungo prochazkami po praci, davame si pravidelne cca 6 km. Jinak paberkuji po 3/4 kilometru prochazky se psem. Ale dneska jsme si treba vysli na vikendovy vyslap, tak hned priskocila skoro dvacitka. Mam to stesti, ze tuhle vzdalenost uz s nami obcas ujdou i deti. Na druhou stranu, ted v kvetnu uz pridavam k chuzi vice jizdy na kole (do prace, z prace) a obcas se vecer probehnu...
  Ja to mam treba tak, ze si tady ve vyzve vsimam lidi priblizne moji vykonnosti, a pak se sama pro sebe pomeruji v mesici s nimi, takovy maly soukromy zavod. Protoze jak pises - nemuzu souperit s panem, ktery ma na chuzi kazdy den, cely den. Tak takhle tu svou motivaci resim ja. :-)

 • Jiří Ptáček
  May 14 at 04:07

  Vážení "profi" chodiči, přiznejte se, kolik Vám Rungo platí za kilometry? :-D

 • Petr Forejtek
  May 14 at 01:42

  Naprosto s Vámi souhlasím, to je opravdu hrozné, co se dnes děje! Představte si, ten pán, co je první, chodí každý (!!!) Boží den od roku 2013 25-35 kilometrů! Každý měsíc nachodí 800-1100 kilometrů, už pátý rok! To je opravdu ostudné dělat něco takového ve slušné společnosti a mělo by se s tim něco dělat! Já se tedy před panem Pirným a jeho výkony hluboce skláním...

 • Lenka Krivankova
  May 13 at 15:23

  Přijde mi, že ti vepředu se chůzi věnují většinu dne. Mám pocit, že se do této výzvy původně hlásili ti, kdo se cítili osloveni Veronikou a jejím článkem na Rungo.cz a začali se víc hýbat. V květnu se přidali (napadlo mne spojení) "profi" chodiči". Nevím, jak u většiny, ale já jsem ráda, když za den ujdu 4 km, někdy se zadaří s hůlkama i 10 km. Pracuji a mám dvě děti. Neměřím chození kolem baráku atd. Prostě se hýbu, jak to jde...

 • Ivana Kovářová
  May 09 at 07:26

  Krásné kilometry, hlavně ti na špici:-) Jsem ráda za tuto výzvu chodím s kočárkem a ten má s 5 měsíční dcerkou celkem 27kg. Tak já se projdu a malá hezky vyspí.

 • Jirka VeTeV Vetvicka
  May 08 at 01:07

  11kg bych na stovce táhnout nechtěl, minimalizmus je základ ;)