Drogi Rowerzysto, dołącz do naszej akcji, wyjeżdżaj kilometry na rowerze na rzecz 1 z 50 organizacji.

Lista organizacji wraz z celami, na które zbierają kilometry dostępna jest na stronie http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/

I Ty możesz pomóc, wystarczy tak niewiele!

Zarejestruj się i wybierz organizację, którą chcesz wspomóc, zasilając jej konto kilometrami wyjeżdżonymi przez Ciebie.

Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów.

Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59

Wręczenia nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi podczas finału Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Kwidzynie 30 września 2017 r.

Goal:Most miles - Cycling (Transport), Cycling (Sport), Mountain biking  (All workouts, except manually entered)
Prize:Dofinansowanie zgłoszonych projektów
Start:Jul 2, 2017 11:01 PM
End:Sep 15, 2017 10:59 PM
14,531
participants
234.41
years
7.22 M
miles
414 M
calories
Comments
 • Jerzy Rosiński
  September 23 at 08:50

  Dariusz Mokrzycki, jeśli wymieniasz kogoś po nazwisku, to musisz mieć pewność, że masz racje. Marek Z rzeczywiście pokazuje podwójne treningi (nie wiem z czego to wynika) ale do rywalizacji zalicz Mu tylko jeden trening. Sprawdziłem to już znacznie wcześniej.

 • (no name provided)
  September 21 at 11:34

  Dokładnie Janusz, tym bardziej mnie zastanawia po co Kazik Kosiński który jest na endo znany i od dawna tutaj jest, dodatkowo przejechał mrdp w tym roku miałby oszukiwać ? zlitujcie się neich organizator to sprawdzi i wtedy bedziemy mogli dyskutować :) Pozdrawiam.

 • (no name provided)
  September 21 at 10:53

  Kiedys zdublowaly mi sie trenningi gdy sa wlaczone dwie aplikacje do rejestrowania trenningu i miedzy nimi jest synchronizacja. Wiec czy ktos ma zdublowane nie zawsze znaczy ze oszust i dran.

 • (no name provided)
  September 21 at 09:49

  @Dariusz detektywie skąd masz te informacje :-) jaki zakaz marketingu?? W czasie gdy cały sport i połowa życia to marketing. Oczywiście zgodnie z regulaminem ich km zafraniczne zostaną odjęte tak jak każdemu innnemu we wszystkich drużynach. Nie mów mi tu o zagranicznych zgrupowaniach proszę bo to był styczeń i luty. Oni mieszkają w PL i Tu trenują.
  Na prawdę nie wiem jakie Wy macie wejścia w Endomondo że jesteście w stanie sprawdzać takie detale. Ja nie namawiałem nikgo kto trenuje za granicą to jeżdżenia na nasze konto, wręcz przeciwnie zawsze mówiłem że liczą się tylko km.zrobione w PL. Na dublowanie treningów przez ludzi nie mam wpływu, niby jak mogę mieć ? 1500 osób dziennie mam sprawdzać ? Gdybym tylko miał wasze dojścia i wiedział do kogo zadzwonić też bym może i wypisywał takie historie. Wytrzymajcie jeszcze jeden dzień. Ja już się pogodzilem z sytuacją. Jest jak jest. Co ma być to będzie.
  B.

 • (no name provided)
  September 20 at 18:39

  Dobry wieczór,
  Podczas trwania akcji, zgłaszaliśmy organizatorom zagranicznych uczestników. Jestem dumna z naszej drużyny jak i z wielu kolarzy i kapitanów, których tu poznałam. Nie do końca orientuję się w możliwościach oszukiwania aplikacji, ale wierzę, że organizator rzetelnie sprawdzi nasze drużyny i przejechane kilometry.
  Podczas trwania akcji staraliśmy się działać zgodnie z regulaminem:
  "Zadaniem każdego z pięćdziesięciu Beneficjentów, zakwalifikowanych do drugiego etapu
  Konkursu będzie zaangażowanie Uczestników do przyłączania się do akcji i kręcenia kilometrów
  na rowerach, na rzecz danego projektu i celu społecznego."
  Mam nadzieję, że nie uraziliśmy Was zaproszeniami do wsparcia drużyny. Staraliśmy się zawsze dopisywać "o ile nie należysz do innej drużyny". Nie namawialiśmy na przejścia do nas. Staraliśmy się zaangażować na zasadach fair play. Jesteśmy fundacją działającą na rzecz dzieci z rzadkimi wadami kończyn dolnych. Większość osób zaangażowanych w pracę organizacji, prywatnie zmaga się z wadą ortopedyczną własnego dziecka, co czasami ogranicza lub wyłącza z niektórych aktywności fizycznych. Jako fundacja marzymy o tym, aby każde dziecko mogło jak najaktywniej i najsprawniej spędzać czas (jazda na rowerze, piłka nożna, pływanie itp.). Pragniemy zapewniać dzieciom protezy najwyżeszej jakości. Chemy wspierać dzieci w realizacji własnych pasji.
  Zachęcam do obserwowania i wspierania naszej działalności :)
  www.rownymkrokiem.pl

  Satysfakcji i sukcesów Wam życzę,

  Liliana Wieczorek :)

 • (no name provided)
  September 20 at 15:34

  Jestem zdania że drużyny które są w czołówce a ich wyniki są zawyżone powinny być zdyskwalifikowane. Ponieważ w znaczący sposób wpłyneło to na rywalizację innych drużyn.

 • (no name provided)
  September 20 at 13:41

  Dariusz to jak to jest ze treningi Michała Kwiatkowskiego mam wszystkie na stravie i endomndo widoczne ? Z predkosciami, z mapami .... maja zakaz zawodowxy czy tez nie ?

 • (no name provided)
  September 20 at 13:10

  Pierwsza drużyna Bez Balstu:
  3 osoby zza granicy jazda za granicami Polski(Niemiec i dwóch Czechów), 3 osoby z Polski połowę aktywności kręciło za granicą.
  Druga drużyna Team Sobótka:
  Pan Marek Zadworny z Sobótki ma ładowane jazdy podwójnie i kilku innych.
  Drużyna z Sobótki w szeregach niby z CCC Leszek Pluciński i Mateusz Taciak nie są to ich profile, zawodowcy mają zakaz marketingu zewnętrznego dotyczącego ich aktywności sportowej jeżeli chodzi o dane. Są na zgrupowaniach za granicą, ścigają się rzadko w Polsce tym bardziej przed ważnymi występami. Połowę czasu letniego spędzili we Włoszech na zgrupowaniu oraz na przygotowaniach do mistrzostw świata.
  9 osób zza granicy, 15 osób Polaków kręciło za granicą w tym ogromna wycieczka rowerowa do Włoch i po Włoszech.
  Trzecia drużyna :
  Największa ilość kilometrów za granicą pośród finalistów z największą ilością zagranicznych kolarzy.
  Czwarta drużyna:
  W trakcie analizy.

 • (no name provided)
  September 19 at 22:34

  Damian, dobry przykład nieuczciwej praktyki Pan Marek Zadworny, zobacz sobie.

 • (no name provided)
  September 19 at 19:41

  Niech przesuną jeszcze bardziej, byle zrobili to rzetelnie. Wydaje się, że tak właśnie do tego podchodzą. Pozdro :)