Witamy Was Endomondowcy!!!:)
W związku z naszymi rywalizacjami z początku roku, które cieszyły się całkiem sporym zainteresowaniem. Postanowiliśmy wyjść z inicjatywą Rywalizacji "Aktywny Lipiec z Dorsim"
Zasady są troszkę inne niż na początku roku... Wygrywa ta osoba, która osiągnie największą liczbę AKTYWNYCH MINUT do końca ostatniego dnia lipca do 23.59
Dołącz do Nas w LIPCU :)
Każdy ma szanse na nagrody!
1 miejsce - 3 miesięczny pakiet produktów Dorsim
2 miejsce - 2 miesięczny pakiet produktów Dorsim
3 miejsce - 1 miesięczny pakiet produktów Dorsim
Pamiętajcie, żeby po zakończonej rywalizacji, skontaktować się z nami pod adresem mailowym j.bartkiewicz@dorsim.pl podając swoje miejsce w rankingu oraz imię i nazwisko :)

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

Goal:Most active minutes - All sports
Country:Poland
Restrictions:
Minimum Duration Per Workout:10m:00s
Start:Jul 10, 2017 11:40 AM
End:Jul 31, 2017 10:59 PM
45
participants
1.48
months
6,877
miles
533,394
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  August 20 at 07:16

  Pytanie do osób, które zajęły pierwsze i trzecie miejsce- dostaliście Państwo już nagrody? Pod podanym wyżej e-mailem nikt mi nie odpisuje. Chyba była ściema z tym konkursem. ...

 • (no name provided)
  August 02 at 08:48

  No to ja nie mam Dorsim w znajomych. Ja w znajomych mam tylko osoby, które znam osobiście. Dziękuję za informację. Gratuluję i Pozdrawiam :-)

 • (no name provided)
  August 02 at 01:54

  Witam. Myślę, że z tym udostępnieniem chodzi im o to, żeby organizatorzy widzieli nasze treningi. Przykładowo mam wszystko widoczne tylko dla znajomych i mam profil dorsim w znajomych. Więc osoba prowadząca ten profil na endomondo ma wgląd w każdy trening, dane i mapy.

 • (no name provided)
  August 01 at 09:01

  A gdzie to trzeba udostępnić ?? Pozdrawiam :-)

 • (no name provided)
  July 14 at 14:24

  Drodzy uczestnicy naszego Wyzwania proszę pamiętać o udostępnianiu treningów, tylko udostępnione treningi będą brane w końcowym rozliczeniu;)