Dołącz do rywalizacji FORMATOWNI i POZnan* Maraton - 200 km w 42 dni 20 h 100 KM i zgarnij pakiet startowy na 18. PKO POZnan* Maraton! (REGULAMIN u dołu opisu rywalizacji, kliknij ZOBACZ WIĘCEJ)

Wśród wszystkich osób biorących udział w tej rywalizacji, którzy spełnią warunek przebiegniętych 200 km w terminie między 15.07.2017 roku godz. 9.00, a 27.08.2017 roku godz. 5.00, zostaną wybrane dwie osoby (1 kobieta i 1 mężczyzna), które zostaną zwolnione z opłaty startowej i tym samym nieodpłatnie mogą wziąć udział w 18. PKO POZnan* Maratonie. Wynik wyboru zostanie opublikowany na fanpage'u FORMATOWNI na Facebooku oraz w komentarzu do tej rywalizacji. Zostanie także podjęta próba kontaktu ze zwycięzcami.

**** REGULAMIN *****

1. WARUNKI UCZESTNICTWA:
Osoby uczestniczące w rywalizacji proszone są o:
a) dodanie użytkownika formatownia.net (Organizator rywalizacji FORMATOWNIA i POZnan* Maraton 200 km w 42 dni 20 h) do swoich Znajomych na platformie społecznościowej Endomondo
b) udostępnienie do wglądu (w celach weryfikacyjnych) swoich zarejestrowanych treningów na w/w platformie społecznościowej
Mile widziane jest polubienie fanpage'y: FORMATOWNIA ( www.facebook.com/formatowniaNET ) oraz Poznań Maraton ( https://www.facebook.com/PoznanMaraton/ ) na Facebooku.

2. CZAR TRWANIA KONKURSU
Do rywalizacji należy dołączyć najpóźniej do dnia 27.08.2017 r. do godz. 5.00. Osoby dołączające po tym terminie nie będą uwzględniane w wyborze Organizatora Uczestników kwalifikujących się do przyznania nagród.

3. NAGRODY
Dwie osoby (1 kobieta i 1 mężczyzna) wskazane przez Organizatora (z liczbą przebiegniętych min. 200 kilometrów we wskazanym uprzednio terminie i pozytywnie zweryfikowanych przez Organizatora) zostaną zwolnione z opłaty startowej jaką należy wnieść aby móc uczestniczyć na prawach zawodnika w 18. PKO POZnan* Maratonie. Tym samym nieodpłatnie otrzymają pełnowartościowy pakiet startowy oraz będą mogły pobiec w 18. PKO POZnan* Maratonie jako pełnoprawny uczestnik.

Laureaci konkursu zobowiązani są do samodzielnego zapisania się do biegu. W tym celu:
1. należy wypełnić zgłoszenie, które znajduje się pod linkiem: https://runner.marathon.poznan.pl/run/join/2
2. po wypełnieniu formularza, nastąpi przekierowanie do płatności PayU, wtedy należy opuścić stronę
3. następnie każdy z uczestników dostanie na swój adres e-mail, informację, że w ciągu 7 dni należy uiścić opłatę startową. Opłaty nie uiszcza się, a jedynie trzeba przesłać numer zgłoszenia tzw. ID do redakcji Formatownia (na adres mailowy formatownia.net@gmail.com )
4. na podstawie otrzymanych numerów zgłoszeń od redakcji Formatowani Biuro 18. PKO POZnan* Maratonu nada numery startowe
5. Laureaci zobowiązani są do wykonania powższych czynności do 29.08.2017 r.

4. ZASTRZEŻENIA
Za wygrany pakiet startowy nie przysługuje jego równowartość w gotówce, także jeśli wcześniej samemu opłaciło się pakiet startowy i dany zawodnik jest już na liście startowej z opłaconą płatnością. Nie można także przekazać wygranego pakietu innej osobie - wygrany pakiet jest imienny i przysługuje tylko Uczestnikowi Laureatowi rywalizacji FORMATOWANI oraz 18. PKO Poznan* Maratonu 200 km w 42 dni 20 h.

Sposób przekazania pakietu będzie ustalony indywidualnie między zwycięzcami, a Organizatorem.

Z wyboru nagrody wyłączone są osoby będące członkami redakcji lub współpracownikami FORMATOWNI oraz Biura i Obsługi 18. PKO POZnan* Maratonu, mogą one jednak brać udział w rywalizacji.

Kwestie sporne rozstrzyga Organizator.

5. INNE
Pytania, wątpliwości -> formatownia.net@gmail.com

Goal:Most miles - Running  (GPS tracked workouts only)
Prize:2 pełnowartościowe pakiety startowe na 18. PKO POZnan* Maraton im. M. Frankiewicza - 1 dla wybranej kobiety, 1 dla wybranego mężczyzny
Country:Poland
Start:Jul 15, 2017 8:00 AM
End:Aug 27, 2017 4:00 AM
624
runners
1.3
years
73,597
miles
9 M
calories
You are not participating
Comments
 • formatownia.net ...i pobiegane!
  August 29 at 09:30

  Drodzy Uczestnicy! Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszym konkursie - łącznie wzięło Was udział 639 osób, z czego aż 280 spełniło wymóg przebiegnięcia 200 km w wyznaczonym terminie. Z tej imponującej liczby biegaczy wybraliśmy dwoje, którzy w nagrodę zostają zwolnieni z opłaty startowej do 18. PKO POZnan* Maratonu - są to użytkownicy "Paka75 G" oraz "krzysztof engler"! Gratulujemy zwycięzacom, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział - JESTEŚCIE WIELCY!!! Do zobaczenia 15.10.17 r. w Poznaniu! :)

 • (no name provided)
  August 28 at 15:31

  Poznamy dzisiaj szczęściarzy?

 • (no name provided)
  August 25 at 23:19

  To nic nie kosztuje, a nam pomogą Wasze kilometry ;)

 • (no name provided)
  August 25 at 23:18

  BŁAGAM! PROSZĘ! Dołączcie do rywalizacji :) walczymy o szkółkę rowerową dla dzieci!

  https://www.endomondo.com/teams/33637106

  pozdrawiam

 • (no name provided)
  August 24 at 23:16

  No i 200km zaliczone.

 • (no name provided)
  August 11 at 08:58

  Za mało informacji, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Każdy jest inny. Znaczenie ma początkowa sprawność fizyczna, masa ciała, psychika i pewnie wiele innych czynników. Jako debiutant lepiej skorzystać z gotowych planów niż bez doświadczenia układać własne. Wiedza z książki, to nie wszystko.

 • (no name provided)
  August 10 at 18:48

  Plan sobie sam ułożyłem na podstawie książki Brada Hudsona, ale tak obiektywnie czy 60 km wystarczy dla debiutanta? Różnorodny trening plus wybiegania max 24 km, bo tak u mnie wypada 150 minut wysiłku, którego nie chce przekraczać.

 • (no name provided)
  August 10 at 14:33

  W internecie masz mnóstwo planów treningowych. Choćby na stronie maratonu:
  http://marathon.poznan.pl/strefa-zawodnika/platforma-treningowa/plany-treningowe/

 • (no name provided)
  August 09 at 14:46

  Konkretnie poginacie... :) Tak realnie to kilometraż 60 tygodniowo da rade przygotować moje giry na zgon na trasie? (Debiut tempem koło 6:00/km)

 • (no name provided)
  July 21 at 10:07

  Jeżeli organizator rywalizacji uatala że rywalizacja zaczyna się o danej godzinie i o danej godzinie kończy. To nie rozumiem po co te żale i stwarzanie jakiś dziwnych wogle nie potrzebnych problemów. Ludzie to jest tylko dobra zabawa. Ja biegam bo to kocham a nie bo musze wygrać jakiś pakiet startowy. Jś