W 2014 r. po raz pierwszy ogłosiłam dla swoich Czytelników wyzwanie. Jego celem jest zwiększenie samodyscypliny, pewności siebie, wiary w siebie i polepszenie zdrowia osób biorących w nim udział. Wiem jak ogromny wpływ ma samodyscyplina, regularne uprawianie aktywności fizycznej na wyniki w pozostałych obszarach naszego życia. Ponieważ moją misją jest wspierać Cię w zwiększaniu Twojej efektywności osobistej i zawodowej, rzucam Ci wyzwanie!

Jego podjęcie jest dobrowolne, a zrealizowanie może skończyć się dla Ciebie wzmocnieniem, byciem jeszcze bardziej konsekwentnym, chartyzmatycznym, proaktywnym i zdeterminowanym. Mogą też pojawić się różnego rodzaju przywileje, które otrzymasz ode mnie w ramach realizacji wyzwania.
Tutaj znajdziesz szczegóły każdego etapu bit.ly/wyzwanie_info
Pozdrawiam,
Kamila Rowińska

Goal:Most workouts - Running, Orienteering, Walking,...
Restrictions:
Minimum Distance Per Workout:1.24 mi
Start:Oct 2, 2017 6:00 PM
End:Oct 2, 2018 5:59 PM
955
participants
6.99
months
18,279
miles
2 M
calories
Comments
 • Anna Rodak
  49 minutes ago

  Na przeziębienie spacery 2 km :) Na mnie podziałało :) Zaczynając wyzwanie byłam przeziębiona, przeziębienie przeszło w zapalenie krtani, po tygodniu chodzenia/biegania samo przeszło :)

 • Anna Jarosz
  3 hours ago

  7? Gratulacje:-)

 • Magalena Radecka
  Yesterday at 17:42

  7 km done :)

 • Małgorzata Banasik-Dańczyszyn
  Yesterday at 05:40

  Nie bardzo rozumiem, tzn że ci którzy biegają przed północą zawsze będą na ostatnim miejscu? Poza tym moje godziny nie są takie późne. Do póki jestem w wyzwaniu nie ma to większego znaczenia ale chciałabym zrozumieć jak to działa.

 • Krystyna Skrobacz
  Yesterday at 02:53

  Dzisiejszy trening zaliczony,pozdrawiam wszystkich wyzwaniowiczow,a Marka kojarze z wypelniania Dziennika,zgadza sie??

 • Marek Abucewicz
  Yesterday at 01:54

  Bo pozno biegasz

 • Małgorzata Banasik-Dańczyszyn
  Sunday at 16:51

  Dlaczego caly czas spadam w rankingu ?

 • Adriana Kaźmierczak
  Saturday at 08:18

  Kurczaki cudny dzień p 7rano zaliczony trening nawet zrzut ekranu zrobiony, wykłady, rozpoczęcie sezonu morsowania, morsowanko w morzu, wykłady.... Patrzę w historię. Bo kolana mnie zaczynają boleć a tu dupa. Nie ma mojego treningu :/:/:.... Wyskakuje maścią odpocznę i wieczorem zrobię kolejną 2km

 • Marek Abucewicz
  October 13 at 23:13

  endemondo ucieło mi koncowe metry :( nie fair i znów trzeba będzie biec..miłego dnia wam .

 • Lidia Wawrzonkowska
  October 13 at 17:49

  Znalazłam. Trening mial wylaczona opcje-zalicz do statystyk. Dobry pomysł z piciem wody cytryną, musze do tego wrocic. A do tego z imbirem mysle ze tez warto spróbować. Dzięki