Chodzisz z kijami i używasz Endomondo? Dołącz do rywalizacji, zobacz, kto przejdzie najwięcej kilometrów i powalcz o atrakcyjne nagrody!

Zasady rywalizacji 2018:
1. Organizatorem rywalizacji jest Fundacja Chodzezkijami.pl.
2. Każda pełnoletnia osoba fizyczna może uczestniczyć w rywalizacji.
3. Dołączenie do rywalizacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu.
4. Rywalizacja prowadzona będzie przez cały 2018 rok - od 1 stycznia do 31 grudnia.
5. Wśród osób, które do 31.12.18 przejdą więcej niż 2000 km rozlosujemy atrakcyjną nagrodę niespodziankę.
6. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny oraz nie mogą być przekazywane na rzecz osób trzecich.
7. Udział w rywalizacji polega na dołączeniu do rywalizacji oraz odbyciu treningów nordic walking.
8. Trening musi być zarejestrowany z wykorzystaniem technologii GPS – treningi dodawane ręcznie nie będą brane pod uwagę.
9. Treningi uczestników rywalizacji muszą być jawne. Uczestnicy z niejawnymi treningami nie będą mogli otrzymać nagrody głównej i mogą zostać usunięci z rywalizacji.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wydania nagrody lub całkowitego usunięcia Uczestnika z Rywalizacji, w przypadku wykrycia prób oszustwa. Może to nastąpić bez uprzedniej informacji oraz bez podania przyczyn i bez możliwości ponownego wzięcia udziału w danej Rywalizacji.
11. Każdy uczestnik Rywalizacji może złożyć reklamację dotyczącą sposobu przeprowadzenia Rywalizacji w ciągu 14 dni od poinformowaniu o wynikach Rywalizacji wysyłając maila na adres redakcja@chodzezkijami.pl z dokładnym opisem problemu.
12. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni.

Goal:Most miles - Walking (Fitness)
Prize:Wśród osób, które do 31.12.18 przejdą więcej niż 2000 km rozlosujemy trzy zestawy nordicowe ufundowane przez Newfeel by Decathlon. Będą to kije z nowej kolekcji o zawartości włókna węglowego w ok. 80% i najwyższy model butów dedykowanych kijkarzom.
Start:Dec 31, 2017 6:01 PM
End:Dec 31, 2018 5:59 PM
384
participants
1.54
years
49,584
miles
7 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  April 06 at 14:51

  Witam i dziękuję za umożliwienie mi powrotu do rywalizacji.Treningi błędne juz poprawiłem ,jeżeli jeszcze są jakieś błędy to proszę o informację bo mogłem przeoczyć.Bardzo Wszystkich pozdrawiam i dziękuję

 • MacieK Kulka
  April 02 at 04:56

  Najlepiej robić to w miarę szybko na bieżąco, po co narażać się na nieprzyjemne komentarze.

 • Katarzyna Łuniewska
  April 01 at 17:07

  Dziękuje za zwrócenie uwagi :-) Trening jest JEDEN. Tylko chciałam zegarek sprawdzić oprocz telefonu. Wyłączyłam ze statystyk tym samym z rywalizacji. Wiec jest teraz 405km :-) Przepraszam...;-)

 • Andrzej Chudziński
  March 31 at 11:13

  Pani Katarzyno takie numery treningowe jeszcze nie widziałem życzę wytrwałości szczególnie w godzinach wieczornych 😂😂😂:-)

 • MacieK Kulka
  March 31 at 08:07

  Pani Katarzyna robi takie "kwiatki" przez cały marzec, a i w lutym można je znaleźć. Nawet jeśli ktoś korzysta z dwóch telefonów to przecież potem można jeden z treningów usunąć lub wyłączyć ze statystyk tym samym i z rywalizacji. Pani tego nie robi, a miesiące mijają. Nazwę to po imieniu jako oszustwo robione z pełną świadomością i z premedytacją.

 • (no name provided)
  March 30 at 04:45

  Pani Katarzyno Łuniewska bardzo jestem ciekawy jak to Pani robi, że w tym samym czasie na tej samej trasie robi Pani dwa treningi. W dniu 24.03 0 godz. 6.46 PM przeszła Pani 16,83 km w czasie 2g38.48 i w tym samym czasie o godz. 6.47PM przeszła Pani 16,34 w 2 g57.13 /to jest fenomen/ w dniu 25 marca sytuacja podobna, w dniu 27 marca to samo i 29 marca to samo. Myślę, że jak Pani weźmie nie dwa telefony tylko pięć to 100 km zrobi Pani za jednym razem powodzenia.....

 • MacieK Kulka
  March 26 at 14:44

  Brawo Monika!

 • Chodzezkijami .pl
  March 22 at 04:37

  Po przejrzeniu treningów Leonarda Naczka, zdecydowaliśmy się na usunięcie go z rywalizacji. Robimy to z ciężkim sercem, bo chodzi tu o dobrą zabawę, nie o zostawianie nieprzyjemnego wrażenia. Niemniej jednak treningi muszą być jawne i musi być to nordic walking, a na podstawie treningów p. Leonarda nie można tego stwierdzić. Dziękujemy Monice Moonat za zwrócenie uwagi na ten problem.

 • (no name provided)
  March 21 at 17:11

  O, Panie Leonardzie, poukrywał dziś Pan parametry treningów - hulaj dusza :) i kolejne złamanie regulaminu rywalizacji !

 • (no name provided)
  March 21 at 16:28

  Drogi Pani Leonardzie, tak, owszem, boli mnie to, że Pan, (walczący niedawno o tytuł sportowca roku 2017 w powiecie lęborskim), osoba, której (jak sama pisze) nie zależy na rywalizacji- uczestniczy w niej i posuwa się do oszustwa obrażając tym innych uczestników. Jesteśmy tutaj, by wzajemnie się motywować do aktywności, by wspierać się w postanowieniach... I niech Pan sobie wyobrazi, że to przypadek, a nie jakiekolwiek węszenie. Dwa dni temu zaimponowało mi to , że "przemaszerował" Pan ponad 70 km. w ciągu jednego dnia. Ponieważ mam zamiar zmierzyć się z takim dystansem w tym roku zaglądnęłam do Pana, chcąc zerknąć, ile mniej więcej mogłoby mi to zająć, jakie tempo itp. Zaglądnęłam i niestety nie znalazłam takiego treningu. Ale ok... zobaczyłam, że jest Pan aktywny, bieganie, rower... może coś mi się przewidziało. Obejrzałam Pańskie treningi, wow, pięknie. Wczoraj patrzę, przemaszerował Pan ponad 80 km, zaglądam- a tu znowu nie ma takiego treningu- ba, nie ma nawet treningów, które oglądałam wcześniej- są "poprzerabiane" i proszę nie zwalać tego za zegarek, widziałam Pańskie treningi z marca i były różne kategorie, a nie tylko nordic walking, który widać teraz... a co do samych parametrów, może i kategorię treningu, czas trwania i dystans można przeedytować, ale międzyczasów już nie. Dzisiaj dorzucił Pan bezczelnie jeszcze dokładnie 100 km. w ciągu doby!!! Proszę się ze mną spotkać i uczciwie przejść chociaż pięćdziesiątką. Dla mnie to oburzające- dołączył Pan do rywalizacji: "Kto PRZEJDZIE", a nie kto przepłynie, przejeździ lub też PRZEEDYTUJE ! Zaakceptował Pan tym samym regulamin, a w tym momencie pisze Pan, że nieważne co Pan robi, ważne kilometry... owszem, ale ich przejście w technice nordic walking, a nie przejechanie rowerem górskim, czy przebiegnięcie! Nie wstyd Panu? Jaki przykład w tym momencie daje Pan swojej córce, gdzie zasada fair play? Nie chce mi się już nawet zaglądać do Pana i patrzeć, które to treningi dziś pan sobie "poprzerabiał" by dorzucić te 100 km...... normalnie się za Pana wstydzę przed wszystkimi osobami uczestniczącymi w tej rywalizacji !!! Powinien Pan w tym momencie opuścić tę rywalizację, bo łamie Pan jej regulamin...