Rywalizacja "Zmierz się z Mistrzem" to wspólna zabawa w doborowym gronie urozmaicona zadaniami specjalnymi zorganizowana przez PodkarpackiSport.pl.

Nasza rywalizacja jest wyjątkowa. Dlaczego? Bo do zabawy zgodzili się dołączyć Mistrzowie:

Danuta Cieślak - wielokrotna Mistrzyni Polski w lekkiej atletyce na dystansach 800 m, 1500 m

Michał Bartusik - wielokrotny Mistrz Polski w judo,

Dajemy Wam niepowtarzalną okazję do sprawdzenia się w bezpośredniej rywalizacji z Mistrzami. Zobaczcie jak Wasze osiągnięcia wypadają na tle tych, którzy reprezentowali nasz kraj na wielkich imprezach sportowych (Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, a nawet na Igrzyskach Olimpijskich).

Przystąp do rywalizacji, baw się dobrze i bądź zwycięzcą. Każdy kilometr, każda minuta aktywności to punkt dla Twojego zdrowia, a takich punktów nigdy za wiele.

Skrócony Regulamin:

CELEM ZABAWY JEST

● propagowanie aktywności fizycznej,
● propagowanie idei PodkarpackiSport.pl,
● zainteresowanie lokalnym sportem w województwie podkarpackim.

ZASADY RYWALIZACJI

● Organizatorem jest PodkarpackiSport.pl.
● Przystąpienie do Rywalizacji jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, którego pełna wersja dostępna jest na stronie:

https://podkarpackisport.pl/rusz-sie-na-wiosne-i-zmierz-sie-z-mistrzem/

● Rywalizacja polega na rejestrowaniu swoich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu z wykorzystaniem urządzenia z GPS
● Dodatkowo uczestnicy Rywalizacji otrzymywać będą Zadania Specjalne, które będą premiowane określoną ilością punktów, wymienianych na dodatkowy czas (1pkt = 10 min).
● Zadania Specjalne będą miały charakter sportowy, prozdrowotny, a także zagadek około sportowych, testów wiedzy itp. Zadania umieszczane będą na profilu społecznościowym (Facebook) i stronie Organizatora.
● Rejestrowane aktywności muszą być publiczne, czyli widoczne dla wszystkich.

PUNKTACJA I KLASYFIKACJA

● Podstawą klasyfikacji jest czas spędzony na aktywności fizycznej.
● Każdy uczestnik będzie miał możliwość zdobycia dodatkowych punktów za Zadania Specjalne. Każdy punkt z Zadania Specjalnego to dodatkowe 10 minut dodawane do aktywności fizycznej doliczonej do klasyfikacji końcowej.
● Co tydzień na stronie organizatora będzie aktualizowana klasyfikacja zawierająca punkty za Zadania Specjalne.
● Klasyfikacja końcowa stanowić będzie sumę czasu aktywności fizycznej oraz czasu uzyskanego z punktów otrzymanych za Zadania Specjalne.

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW I PRZYZNANIE NAGRÓD

● Ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu Rywalizacji, nie później niż do dnia 15.07.2018 r. na stronie oraz profilu społecznościowym (Facebook) Organizatora.
● Po zakończeniu Rywalizacji ogłoszona zostanie lista osób wraz z sumaryczną ilością czasu aktywności fizycznej (wynikającej z rywalizacji PodkarpackiSport.pl: ZMIERZ SIĘ Z MISTRZEM) oraz czasu uzyskanego z punktów otrzymanych we wszystkich Zadaniach Specjalnych.
● Osoba mająca największy sumaryczny czas wygrywa Nagrodę główną.

Goal:Most active minutes - Running, Walking, Walking (Fitness),...
Prize:Opaska fitness - Xiaomi MiBand 2
Start:Apr 4, 2018 12:00 AM
End:Jun 22, 2018 10:59 PM
39
participants
1.89
months
11,316
miles
912,814
calories
You are not participating
Comments