Chcesz poprawić swoje zdrowie i kondycję? Jeździsz na rowerze lub rolkach, biegasz, uprawiasz nordic walking bądź jesteś miłośnikiem maszerowania lub chodzenia? A może uprawiasz kolarstwo zwykłe lub kolarstwo górskie?

Podejmij wyzwanie z Muszynianką i wygraj atrakcyjne vouchery na produkty marki Under Armour.

Sport łączy ludzi, a teraz dodatkowo możesz zmierzyć się z osobami, które mają podobną pasję do Ciebie i jednocześnie zawalczyć o wygraną!
Wystarczy, że wykorzystasz aplikację Endomondo w dowolnym sporcie, który został wymieniony powyżej, by wziąć udział w losowaniu nagrody. Wystaw swoją wytrzymałość na próbę, poszerz własne granice wytrzymałości, zawalcz o lepszą kondycję, zdrowie i odnieś sukces w wyzwaniu Endomondo i Muszynianki! Sprawdź swoje możliwości, śledź własne treningi, a wynik może Cię zaskoczyć!

Pierwiastek życia - tak zwykło się mawiać o wodzie. Dlaczego jest taka ważna? Otóż, w większości składamy się z H2O. Potrzebna jest do właściwego funkcjonowania naszego organizmu, ponieważ nawet kilkuprocentowe braki tej substancji wystarczą, aby wywołać chorobę.
Nie warto podejmować takie ryzyko, dlatego istotne jest regularne uzupełnianie poziomu wody w organizmie.
Podejmij wyzwanie z Muszynianką!
Uprawiasz sport? Jeśli tak, to musisz pamiętać o odpowiednim nawodnieniu swojego organizmu, najlepiej wodą mineralną. Pozwoli ona zwiększać Twoje możliwości, zapewniać odpowiednie środowisko działania tkanki mięśniowej oraz polepszać Twoje samopoczucie. Dodatkowo woda naturalnie ochładza ciało podczas wysiłku, dlatego też osoby uprawiające sport powinny szczególnie uważać na uzupełnianie wody. Sportowcy piją jej około 200 ml na 20 minut treningu, co jest zalecaną porcją przez wszystkich trenerów na całym świecie.
Wskazane podczas ćwiczeń jest picie wód mineralnych, które zawierają w sobie pierwiastki niezbędne do utrzymania ciała w odpowiedniej formie. Dodatkowo trzeba zwracać szczególną uwagę na minerały takie jak magnez czy potas, które tracimy podczas wzmożonego wysiłku.
Woda mineralna Muszynianka jest naturalnym produktem zawierającym właśnie te składniki. Regularne picie tej wody zwiększa akumulację najważniejszych pierwiastków mineralnych w naszym organizmie, przez co zapewniamy mu optymalne działanie, nawet podczas wytężonego wysiłku. Muszyniankę wyróżnia idealna — skomponowana przez naturę - dawka anionów i kationów, które tracimy na sali treningowej.
Pamiętajmy więc o systematycznym nawadnianiu, zwłaszcza latem, a także podczas aktywności fizycznej.
To prosty krok do zapewnienia sobie zdrowia i lepszych efektów treningowych!

---oOo---

Nagrodzonych zostanie 10 osób (5 kobiet i 5 mężczyzn), które osiągną największą liczbę aktywnych minut w wyzwaniu.

Przyciągnij adrenalinę zdrowej rywalizacji! Zwycięzcy zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną i ogłoszeni na tej stronie do 31lipca 2018.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Goal:Most active minutes - Running, Cycling (Transport), Cycling (Sport),...  (All workouts, except manually entered)
Prize:10 x Voucher na zakup produktów marki Under Armour I m - 1000 PLN (Kobieta i Mężczyzna) II m - 800 PLN (K i M) III m - 500 PLN (K i M) IV m - 400 PLN (K i M) V m - 300 PLN (K i M)
Country:Poland
Start:May 31, 2018 6:01 PM
End:Jun 30, 2018 5:59 PM
59,894
participants
74.65
years
4.98 M
miles
375 M
calories
(no name provided)

Thank you all for a great "Kondycja w każdej kropli!" Challenge.

We have now found the ten (10) lucky winners:

Male:
1: StasiekN . .
2: Marek Wielkopolski
3 : Tomek Krzeszowiec
4: Kamil Mateusz Nadrowski
5: Łukasz Piotr Kowalewski

Female:
1: Renata Kolodziejczyk
2: Jola Podgórska
3: Gabrysia Kochan SP-48
4: Ania Marchlewska
5: Małgorzata Fabisiak

To ensure fair play we've checked some of the workouts and the general workout pattern of the winners.

Congratulation to all winners, you will be contacted by email. And thank you all for participating.

You are not participating