Drogi Rowerzysto! 

Dołącz do naszej akcji, wyjeżdżaj kilometry na rowerze na rzecz 1 z 30 organizacji. Można wygrać 100 000 zł!

Lista organizacji wraz z celami, na które zbierają kilometry dostępna jest na stronie http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda/

I Ty możesz pomóc wygrać 100 000 zł!
Zarejestruj się i wybierz organizację, którą chcesz wspomóc, zasilając jej konto kilometrami wyjeżdżonymi przez Ciebie.
Siedem pierwszych organizacji, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów.

Rywalizacja trwa od 1 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2018 r. do godz. 23:59:59

Wręczenia nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi w dniu 30 września 2018 r.

Goal:Most miles - Cycling (Transport), Cycling (Sport), Mountain biking,...  (All workouts, except manually entered)
Prize:Dofinansowanie zgłoszonych projektów
Start:Jun 30, 2018 11:01 PM
End:Sep 15, 2018 10:59 PM
12,033
participants
186.84
years
7.27 M
miles
433 M
calories
Comments
 • Jolanta Łata
  October 31 at 13:41

  Zapraszam wszystkich do rywalizacji Sto lat Polsko.

 • (no name provided)
  September 15 at 07:56

  Dziś ostatnia sobota z odlottową jazdą!
  Życzymy Wszystkim udanych treningów i ogromnej satysfakcji z przejechanych km!
  Pozdrawiamy! Rodzinnej, pięknej soboty!
  Do zobaczenia na trasie! Pozdrower!

 • (no name provided)
  September 14 at 19:43

  Gosia fajną rzecz powiedziałaś i może o to chodzi. Rywalizacja jednak nakręca - ja sama dziś miałam lenia ale pomyslałam, że te 20 km chociaż nakręcę dla mojej drużyny :) Więc... może o to chodzi :) Mnie wzrusza jak obserwuję naszych uczeatników, wiem, że ten miesiąc z odLOTTOwą ich mocno zmobilizował, także do jeżdzenia ze znajomymi, rodzinami. I to cieszy :) A też nie można odebrać kolarzom prawa do wspierania fundacji czy jakiejś akcji. Nie ma tu przecież ani jednej organizacji, która działałaby na jakąś szkodę więc chcąc nie chcąc - wygrywamy. I to sportem :)

 • (no name provided)
  September 14 at 16:43

  Tak, jesteśmy wolnym krajem, ale ne rozumiem takiego postępowania...jeżeli już jestem w jakiejś drużynie to jestem z nią do końca, bez względu na to, które miejsce zajmie. I jeszcze jedna refleksja, wydaje mi się, że z udziału w zabawie powinni być wyłączeni sportowcy na licencji, kolarze. Ideą tego konkursu chyba jest aby do zabawy zachęcić jak najwięcej amatorów ...nie sztuką jest zatrudnić ekipy zawodowych kolarzy i stanąć do walki z amatorami, dla których osiągane tutaj wyniki są ponad ich możliwości. Mam w drużynie osobę, która w zeszłym roku przejachała tylko czy aż 120 km a w tej edycji 1000 km ...i to jest piękne. Pozdrawiam.

 • (no name provided)
  September 14 at 15:09

  Nie trzeba być bystrzakiem Szymon, aby zauważyć, że ludzie przechodzą do innych drużyn zabierając tym samym swoje kilometry. Nie mamy na to wpływu, każdy jeździ gdzie chce i z kim chce. Z tego co widzimy kilka osób jest w Adrenalinie, Zadziorze i Szkole Podstawowej. To wolny kraj, jeśli ktoś czuje potrzebę zmiany drużyn to ich sprawa. My cieszymy się, że możemy tu być.

 • (no name provided)
  September 14 at 13:19

  Stowarzyszenie BABSKIE WZGÓRZA
  Czemu wam kilometry zabierają ?
  Co za przekręty robicie ? :)

 • Robert vel Dziki
  September 13 at 06:57

  Dokręcamy, dokręcamy :)

 • (no name provided)
  September 09 at 08:54

  Ostatnia niedziela z odlottową jazdą .....
  Wszystkim Życzymy, by była piękna! Rodzinna, wesoła i aktywna!

 • (no name provided)
  September 05 at 16:28

  Tak jak już kiedyś na tym forum pisałem- nie chcę oceniać czy ktoś jeździ uczciwie czy nie .Rywalizacja zbliża się do końca i organizator jest od tego by zweryfikował i ocenił wyniki osiągnięte przez poszczególne drużyn tym bardziej, że w grę wchodzi rozdział funduszy i to nie małych. Życzę wszystkim miłego popołudnia i atmosfery takiej jaka panuje w drużynie Gminy Sulmierzyce.

 • (no name provided)
  September 03 at 20:29

  Zdzisław w tygodniowych rankingach widać tylko treningi ustawione jako jazda na rowerze a do rywalizacji zliczają się też treningi ustawione jako kolarstwo czy kolarstwo górskie a te treningi dodają się tylko do puli głównej drużyny i widać je tylko na "koncie" danej osoby jak się zmieni zakres wyświetlania z tygodniowego na cały czas trwania rywalizacji więc nie jest to żadne oszustwo. Ustaw sobie następny trening jako kolarstwo i zobaczysz, że też nie będzie widoczny w danym dniu w rankingu drużyny a doliczy go do puli drużyny.