Drogi Rowerzysto! 

Dołącz do naszej akcji, wyjeżdżaj kilometry na rowerze na rzecz 1 z 30 organizacji. Można wygrać 100 000 zł!

Lista organizacji wraz z celami, na które zbierają kilometry dostępna jest na stronie http://www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda/

I Ty możesz pomóc wygrać 100 000 zł!
Zarejestruj się i wybierz organizację, którą chcesz wspomóc, zasilając jej konto kilometrami wyjeżdżonymi przez Ciebie.
Siedem pierwszych organizacji, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów.

Rywalizacja trwa od 1 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2018 r. do godz. 23:59:59

Wręczenia nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi w dniu 30 września 2018 r.

Goal:Most miles - Cycling (Transport), Cycling (Sport), Mountain biking,...  (All workouts, except manually entered)
Prize:Dofinansowanie zgłoszonych projektów
Start:Jun 30, 2018 6:01 PM
End:Sep 15, 2018 5:59 PM
7,535
participants
92.69
years
1.06 M
miles
60 M
calories
Comments
 • (no name provided)
  17 hours ago

  Pani Anno Łapińska raczej nikt w trakcie trwania konkursu nie zmienia regulaminu. Oprócz regulaminu Odlottowej Jazdy jest jeszcze ogólny regulamin Endomondo, który umożliwia użytkownikom posiadanie kont prywatnych, a raczej całej polityki prywatności nikt na Pani życzenie nie zmieni :) proponuję trochę pokręcić, może opadną emocje, a uwolnią się endorfiny :P :)

 • (no name provided)
  Yesterday at 15:50

  Kochani, dziękujemy za każdy przejechany km- mimo aury niesprzyjającej rowerowym zmaganiom. Dziękujemy i liderom i tym, którzy dołączyli dzisiaj, a także wszystkim ze środka i końca tabeli. Liczymy na osoby, które się zarejestrowały, ale nie przejechały jeszcze ani jednego km. Zachęcamy, aby czynnie włączyły się w nasz projekt. Jutro ma mniej padać, może więc uda się wykręcić dużo więcej km. Serdecznie zapraszamy jeszcze niezdecydowanych do drużyny Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Koniuszy- na razie pozycja 23.

 • Anna Łapińska
  Yesterday at 14:41

  Pani Beato tak właśnie zostało dzisiaj zrobine. Organiazacja dla której jeżdżę wysłała oficjalne pismo z prośbą o weryfikację uczestników i zmianę Regulaminu.
  Tak jak też pisałam nie jest moim celem kłótnia czy przepychanki słowne. Chcę jedynie skierować uwagę na niegodne zachowania i prosić o liczniejsze zainterweniowanie u organizatorów. Myślę, że nam wszystkim zależy żeby to była świetna zabawa i naprawdę wartościowa rywalizacja bo projekt ma potencjał. Dlatego o tym piszę :) Reklamację do Komisji może napisać każda osoba nie tylko organizacja. A wprowadzenie dwóch zapisów w Regulaminie o których pisałam zamknęłoby wszelkie spekulacje i podejrzenia ale też możliwość oszukiwania. Wtedy zostałby już tylko duch sportowej rywalizacji :) ale pewnie do takiego efektu potrzeba więcej zgłoszeń do Komisji konkursowej
  Drużyna Szpiku Oskar - nie, jeżeli ewidentnie coś jest nie w porządku
  Nie interesuje mnie to zupełnie co robi więc dziękuję za tą wiedzę, ale widać, że adresat wiadomosci wie.

 • Drużyna Szpiku Oskar
  Yesterday at 06:50

  Pani Łapińska proszę zejść z Naszej drużyny. Widać się Pani nudzi, a wie Pani co robi Pies jak się nudzi?

 • Becia Beata :o)
  Yesterday at 03:53

  Piotrze km z zegarka powinny się zaliczać na konto danej drużyny. Może masz ustawione treningi jako kolarstwo czy kolarstwo górskie to wtedy, żeby zobaczyć swoje km musisz wejść w drużynie w zakładkę liderzy a potem zmienić domyślny okres czyli "w tym tygodniu" na cały okres trwania rywalizacji. Rywalizacja jest tak ustawiona, że w bieżącym tygodniu pokazuje tylko treningi ustawione jako jazda na rowerze.

 • Piotr Maciaszek
  Yesterday at 02:50

  Proszę o informację dlaczego treningi synchronizowane automatycznie z zegarka sportowego (np. Polar) nie zostają wliczane do rywalizacji?

 • Becia Beata :o)
  Wednesday at 18:53

  Przepraszam panią bardzo. Pani Anno tak jak już niżej napisałam ja z tej rywalizacji nie mam żadnych korzyści a jeżeli pani uważa, że ktoś oszukuje to proszę to zgłosić organizatorowi i adminowi - niech go sprawdzą. Pisanie na forum nic nie zmieni. Jak pani wejdzie na forum drużyny dla której jeżdżę to może pani przeczytać o tym, że pan z nr 1 został przez fundację zgłoszony do admina czy do organizatora. Pani też zapewne może zgłosić innych uczestników do weryfikacji. Ja nie jestem tu ani organizatorem ani adminem a tylko zwykłym uczestnikiem niezwiązanym na co dzień z instytucją, dla której jeżdżę i nie znającym osobiście nikogo z fundacji więc proszę nie łączyć moich wypowiedzi ze stanowiskiem fundacji w tej sprawie, bo jest to moje i tylko moje zdanie na temat tej sytuacji.

 • Anna Łapińska
  Wednesday at 18:07

  Pani Beato nie przeszłyśmy na "Ty" więc proszę o stosowny dystans.
  Otóż Organizatorzy i Regulamin powinien zrobić porządek z oszustwami.
  Rozwiązanie jest bardzo proste - uczestnicy powinni mieć jawne treningi, w końcu to rywalizacja więc jawoność nawet powinna być wymagana.
  A w Regulaminie powinien być zapis że liczą się tylko km zarejestrowane przez GPS a te narysowane czy przejechane w tempie niewyobrażalnym dla rowrzysty nie powinny się liczyć.
  Zgodnie z paragrafem 8 punkt 1 Regulaminu konkursu odLOTTOwa jazda zezwalającego na wprowadzanie zmian w Regulaminie w trakcie trwania rywalizacji uważam że takie zapisy powinny się tam pojawić. W przeciwnym razie to żadna poważna rywalizacja

 • Dariusz Wasilewski
  Wednesday at 18:15

  Becia no właśnie jeżdżę na rowerze i wiem jakie to trudne by mieć taki wynik przejechanych km.

 • Janusz Karpiński
  Wednesday at 18:07

  A znacie opcję w ustawieniach UKRYJ DOJAZDY.