Liepāja. Divritenis. Velosipēds. Vasara. Velo-Redele.
Jau 6 gadu šis pasākums notiek un tiem kas piedalījušies zina ko tas nozīmē. Tie, kas pievienojas šogad pirmo reizi: šis ir pasākums, kur katrs km ar velosipēdu skaitās. Tā ir iespēja izmainīt savu ikdienu un braukt ar velosipēdu uz darbu, ciemos utml. pie viena izmantojot iespēju tikt pie vērtīgām balvām tepat Liepājā. Vai nav lieliski? Brauc kad, cik un kur vēlies. Pasākumam ir nolikums un reģistrācija: velo-redele.lv. Ieskaties, aši aizpildi vienkāršo formu un aiziet uz ričuka! Tas ir vienkārši: piereģistrējies, kāp uz velo, ieslēdz endomondo un brauc! Un viss. Seko līdzi jaunumiem un tiksi pie forša laika un balvām! Balvu ir daudz un foršas. Brauc un pierādi, ka spēj mainīt sevi un visi sev apkārt!

Goal:Most miles - Cycling (Sport), Cycling (Transport), Mountain biking  (GPS tracked workouts only)
Start:May 31, 2019 4:00 PM
End:Sep 1, 2019 5:00 AM
555
participants
6.11
months
39,328
miles
2 M
calories
You are not participating
Comments
 • (no name provided)
  June 10 at 01:56

  Sveiki
  Jā, endomondo šogad vairāk kā iepriekš, gļuko. Vienīgais ieteikums ir rūpīgi sekot līdzi braucieniem, pārstartēt tāruni un ja nu nekādi neiet krastā, tad rakstiet endomondo palīdzības dienestam. No savas puses darīšu ko varēšu, dodiet ziņu, paskatīšos.

  Sekojiet velo-redele facebook un instagram. Drīz būs interesanti jaunumi.

  REĢISTRĀCIJA PASĀKUMAM BEIDZAS 30.06.2019. Ja neesi to vēl izdarījis - IZDARI:

  http://www.velo-redele.lv/liepajas-velo-vasara-2019/

 • (no name provided)
  June 10 at 00:34

  Sveiki visiem...vrb kafam vel ta ir bijis tpc pastastushu ka reizem endomondo gljuko...lidz vakardienai man bija nobraukti 100.9 kmun ludz shim aizkershanas nebija...vakar no nobraucu 15.72km bet iemetas kljuuda...nepieskaitijas km klat challengem un history radija neaktivu braucienu iepeleka tonii...sod aizgaja bet interesantakais tas ka challengaaman radas 111.1km...4km pazudushi...jociigi...

 • (no name provided)
  June 06 at 02:33

  Sveiks

  Labi, sapratu. Tad pietiek ar uzrakstu/logo! Un pievienosim vēju dārzs pludmalē. Paldies Raiti par info. Saimnieks šo nebija pateicis...

 • Raitis Kalnenieks
  June 05 at 12:42

  Vinilkoks atvaļinājumā līdz septembrim (iekštelpu foto laikam atkrīt)

 • (no name provided)
  June 05 at 07:35

  Un protams - neaizmirstam to, ka profilam "endomondo" ir jābūt "atvērtam" - jebšu, citiem dalībniekiem ir jāredz Jūsu braucieni, karte, brauciena rādītāji.
  Paldies.
  Esam viena jauka velobraucēju saime - par godīgiem spēles noteikumiem!

 • (no name provided)
  June 05 at 01:16

  Visiem velo vasaras dalībniekiem iesaku pievienoties https://www.endomondo.com/challenges/39233667 šai grupai. Min pedāļus cēlam mērķim.

 • (no name provided)
  June 04 at 01:36

  "Liepājas velo vasara 2019" iet pilnā sparā! Super. Km krājas un vietas tiek apmeklētas! Aiziet, pulcējiet draugus un paziņas, lai pievienojas! velo-redele.lv

 • (no name provided)
  June 03 at 01:33

  Evita - Endomondo mēdz "ņemties", jāseko līdzi un ja ir kāda nesakritība tad jāziņo viņu palīdzības dienestam. Esam arī tikai parasti lietotāji.

 • Evita Freimane
  June 02 at 15:42

  Sveiki,es šodien nobraucu 21km,bet kopā ar vakardienas 16km man šodien uzrāda tik 26km...kāpēc tā?

 • (no name provided)
  June 01 at 02:18

  Es saprotu, ka bērns nevar piereģistrēties fb dēļ vecuma ierobežojuma.