G GKP

Country: Poland
Birthday: Aug 19, 1988
Sex: Male
Weight: 149.91 pounds
Height: 5 ft 7 inches
Favorite Sport: Cycling (Sport)
News

G GKP was out running. He tracked 3.16 mi in 31m:07s.

New personal best for 5 km - 30m:24s .

				
				
· 49 minutes ago ·  

Waldecheck K-K likes this.
  • Waldecheck K-K December 13 at 16:48

    Nooo Grzesiu, co to?! Miguel Indurain na biezni?!

  • G GKP December 13 at 17:37

    hehe :P w końcu się zebrałem, głównie, żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało. Ciężko teraz, nogi bolą :(

  • Waldecheck K-K December 14 at 01:32

    Trzeba pare razy przebiec zeby w koncu odczuc z tego radosc, z kazdym biegiem nogi bola mniej i jest wiecej radosci :)

G GKP was out cycling. He tracked 39.49 mi in 2h:27m:51s.

New personal best for Farthest Distance - 63.56 km .

				
				
· November 05 at 08:15 ·  

G GKP was out cycling. He tracked 33.98 mi in 2h:16m:08s.

Nie chciało mi się po raz kolejny... po prostu... nie chciało mi się smarkać co 3 minuty, pić zimną wodę, męczyć się kolejny raz od pierwszych minut, walczyć z bólem, myśleć o tym, że palce i stopy są zimne, czuć zimnego wiatru na rozgrzanym i spoconym ciele... rower ma też sprawiać przyjemność, więc tak rekreacyjnie pokręciłem, a głównie patrzyłem na Świat... bo rzadko miałem przyjemność pokręcić dość późną jesienią.

Ale z innej beczki, to chyba ostatni raz, albo jeden z ostatnich w tym roku, więc korzystając z okazji, chciałbym Was bardzo przeprosić za częste spamowanie treningami... (wiecie, to głównie dla mnie, a nie chce mi się "chować" tych treningów które były rozgrzewką albo ostudzeniem) Ale przede wszystkim chciałbym Wam bardzo podziękować za wszystkie polubienia, komentarze, słowa otuchy, dopingu, kibicowania - dzięki!!! To był mój najlepszy sezon, udało się zrobić parę niezłych wyników, przejechałem w sumie ponad 7500 km, w tym 4600 tych "właściwych", poprawiłem życiówkę (100 km ze średnią 31 km/h), pobiłem maks prędkość (około 69 km/h), zrobiłem najdłuższy dystans (130 km), kilkanaście razy "po prostu" zrobiłem niezły trening, zszedłem z wagą z poziomu 79-80 kg do 67-68 kg, przez ponad 3 miesiące nie jadłem chrupek, spotkałem paru fajnych ludzi, przeżyłem wiele niebezpiecznych momentów, a co najważniejsze mam kolejne piękne wspomnienia. Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia za rok :) Dalsze plany? chciałbym utrzymać dietę albo po prostu nie przybierać na masie w czasie "snu zimowego". Może wrócę do koszykówki - a jak nie będzie mi się chciało to będę się zmuszał do biegania - ale to ewentualnie na drugim koncie "G biega"... :P I bieganie raczej dopiero po odpoczynku, może w grudniu trochę, przez zimę trochę, tak żeby na wiosnę się szykować i kolejny sezon.
New personal best for Farthest Distance - 54.69 km .

				
				
· October 20 at 08:51 ·  

3 people like this.

G GKP was out cycling. He tracked 47.59 mi in 2h:35m:14s.

Niby spoko, ale nogi nie te same... To trochę tak: dowódca (mózg) jest w świetnej formie, ma za sobą wiele zwycięstw, z przegranych wyciągnął wnioski, jest dobrym strategiem itd, żołnierze (ciało) to niestety już tylko zmęczeni weterani, którzy zrobią swoje dobrze, ale brakuje trochę świeżej krwi, którą można rzucić na pierwszy ogień i nie przejmować się stratami... Wiedziałem co mnie czeka, ale ciężko, pod wiatr do Wolborza, średnia ledwo powyżej 27 km/h, później z wiatrem, więc trochę nadrabiałem. Finalnie chyba spoko, raczej nie powinienem narzekać :P
New personal best for 50 km - 1h:36m:37s .

				
				
· October 12 at 08:01 ·  

2 people like this.
More Loading...