Ślęża Sobótka Bike Academy
Sport:Cycling (Transport)
Access:Open for everyone
Status:8415 vacant positions
Members:1585
Comments
 • Krzysztof Kownacki
  October 03 at 15:30

  Ciesze się że mogłem dołożyć swoją małą "cegiełkę" do tego zacnego celu. Mam nadzieję że dzięki Twojej pracy Bartku będziemy mogli kibicować tym młodym ludziom w przyszłości na wielkich tourach. Powodzenia.

 • huzar Huzarski Bartosz
  October 01 at 16:42

  https://youtu.be/VmpsAQh8MAA

  Taki zaś był finał całej akcji. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc.
  B.

 • huzar Huzarski Bartosz
  October 01 at 16:41

  Ni jak nikt nic tu nie sprawdzi. Taka prawda.

 • Marek Przybylo
  September 30 at 10:31

  Zrobiłem taki eksperyment i okazuje się, że można kantować- więc zastanawiam się jak ktoś w administracji tej rywalizacji to sprawdzał. Wziąłem jakikolwiek trening kogoś z naszej grupy- w tym przypadku Pana Krzyśka: https://www.endomondo.com/users/23699273/workouts/1009693074 skopiowałem gpx i wrzuciłem jako dodaj trening i okazuje się, że przejechałem 138 km w okolicach Zielonej Góry nie wychodząc z domu i kilometry mi zaliczyło: https://www.endomondo.com/users/2771506/workouts/1010752682 Jutro to usunę ale tylko tak dla waszej informacji- może ktoś by sprawdził tą grupę co wygrała? Bo Sobótka przez długi czas prowadziła a nagle 2gie miejsce

 • Marek Grabek Grabiwoda
  September 23 at 16:21

  Alleluja i do przodu. Dzięki tej akcji poznałem mnóstwo wspaniałych osób. Już teraz nikt na Śląsku nie pomyli soboty z Sobótką :)

 • huzar Huzarski Bartosz
  September 23 at 07:50

  Tak więc są już oficjalne wyniki. Mamy 2 miejsce !!!
  Myślę, że możemy się cieszyć. Zysk budżetowy projektu na pewno jest to duży. Ruszamy już powoli z przygotowaniami do sezonu zimowego, choć do końca aktualnego jeszcze kawałek. Ale tak teraz działa profesjonalny sport, planowanie z wyprzedzeniem.

  Dziękuję bardzo każdej osobie która wsparła naszą walkę o jak najwyższe miejsce w KG. Życzę Wam dużo zdrowia. Obserwujcie nasz projekt @KSDeichmannABUSMat bo być może już niedługo doczekamy się wielkich sukcesów.

  P.S jak ktoś sna firmę która chce wspomóc rozwój akademii, proszę o info. Działamy z dzieciakami ale też robimy duże imprezy szosowe i wydaje mi sie że jesteśmy profesjonalistami.

  Dzięki jeszcze raz. Treningi typu coffe ride do ustalenia po moim powrocie z Indii. A 1.12 odpalajcie kompy, bo wtedy wychodzi materiał który tu szykujemy.
  B.

 • Michał Putowski
  September 19 at 15:24

  Ciekawe jak będzie z weryfikacją przekazanej kwoty...?

 • Yog Piotr
  September 19 at 15:06

  Do treningów odbytych w tym samym czasie jak i poza granicami polski wystarczy automatyczny algorytm. Z fałszywymi kontami czy taki utworzonymi podobno w czyiims imieniu może być kłopot, bo bardzo łatwo pomylić z uczciwym kolarzem, który endo założył tylko po to aby tapirikiem eksportować treningi z innej aplikacji.
  Mogli by przynajmniej mailowo skontaktować się z pierwsza setką uczestników z każdej drużyny w celu potwierdzenia wiarygodności.
  Moje 3 grosze.
  Przykro mi, że na finale wszystko rozbiło się o dorzucanie aktywności oraz uczestników w ostatnich 4 godzinach dnia... Ale cóż, to jest endomondo, tak jest na porządku dziennym, zwłaszcza jeśli chodzi o kasę.

 • Marcin Orwat (orvi)
  September 19 at 14:46

  Mimo wszystko wierzę, że mają swoje sposoby, by taką weryfikacje rzetelnie przeprowadzić. Albo będziemy świętować wygraną, albo wypadnie Nam pogratulować konkurencji. Pozdrawiam :)

 • (no name provided)
  September 19 at 09:53

  Sprawdzać będą jak poinformowali do piątku (22.09), więc jest szansa, że zostanie to zrobione rzetelnie

 • (no name provided)
  September 19 at 02:30

  i to jest piękna postawa Bartku :) chociaz smutno ze przegrywa się przez kombinatorów.

 • huzar Huzarski Bartosz
  September 18 at 21:59

  Jakoś z żadną weryfikację nie wierzę. 3,5 mln km chcą sprawdzić w 4 dni z czego dwa to był weeeknd. Wyszło jak wyszło. Z przyjemnością odbierzemy nagrodę na 2 miejsce choć wygranej szkoda. Jeszcze raz dzięki i jesteśmy w kontakcie. Będę Was informował.
  B.

 • Marcin kaido2 CykloOpole
  September 18 at 08:59

  Im więcej się będzie pisać na głównym, że jest syf tym bardziej weryfikujący się powinni przyłożyć, choć są organizatorzy którzy z marszu potrafią podejść sumiennie do sprawy.

 • (no name provided)
  September 18 at 07:18

  Ja myślę że Bartek jako wódz powinien naciskać na dokłądną weryfikację treningów przez organizatora, swego czasu tauron weryfikował rywalizację długo ale wyszło jak wyszło - lider oszukiwał i został wyłaczony z tamtych nagród.

 • huzar Huzarski Bartosz
  September 18 at 03:20

  Nie wiem o czym oni mówią ale chłopaki z CC Sprandi Polkowice byli u nas. Włącznie z Wadeckim więc nie wiem do kogo tam na prawdę chodzili na skargi. Może im chodzi o Vulkan Polkowice czy coś.