Ślęża Sobótka Bike Academy
Sport:Cycling (Transport)
Access:Open for everyone
Status:8354 vacant positions
Members:1646
Comments
 • Michał Putowski
  Tuesday at 15:24

  Ciekawe jak będzie z weryfikacją przekazanej kwoty...?

 • Yog Piotr
  Tuesday at 15:06

  Do treningów odbytych w tym samym czasie jak i poza granicami polski wystarczy automatyczny algorytm. Z fałszywymi kontami czy taki utworzonymi podobno w czyiims imieniu może być kłopot, bo bardzo łatwo pomylić z uczciwym kolarzem, który endo założył tylko po to aby tapirikiem eksportować treningi z innej aplikacji.
  Mogli by przynajmniej mailowo skontaktować się z pierwsza setką uczestników z każdej drużyny w celu potwierdzenia wiarygodności.
  Moje 3 grosze.
  Przykro mi, że na finale wszystko rozbiło się o dorzucanie aktywności oraz uczestników w ostatnich 4 godzinach dnia... Ale cóż, to jest endomondo, tak jest na porządku dziennym, zwłaszcza jeśli chodzi o kasę.

 • Marcin Orwat (orvi)
  Tuesday at 14:46

  Mimo wszystko wierzę, że mają swoje sposoby, by taką weryfikacje rzetelnie przeprowadzić. Albo będziemy świętować wygraną, albo wypadnie Nam pogratulować konkurencji. Pozdrawiam :)

 • czARny .
  Tuesday at 09:53

  Sprawdzać będą jak poinformowali do piątku (22.09), więc jest szansa, że zostanie to zrobione rzetelnie

 • Kuba H
  Tuesday at 02:30

  i to jest piękna postawa Bartku :) chociaz smutno ze przegrywa się przez kombinatorów.

 • huzar Huzarski Bartosz
  September 18 at 21:59

  Jakoś z żadną weryfikację nie wierzę. 3,5 mln km chcą sprawdzić w 4 dni z czego dwa to był weeeknd. Wyszło jak wyszło. Z przyjemnością odbierzemy nagrodę na 2 miejsce choć wygranej szkoda. Jeszcze raz dzięki i jesteśmy w kontakcie. Będę Was informował.
  B.

 • Marcin kaido2 CykloOpole
  September 18 at 08:59

  Im więcej się będzie pisać na głównym, że jest syf tym bardziej weryfikujący się powinni przyłożyć, choć są organizatorzy którzy z marszu potrafią podejść sumiennie do sprawy.

 • Kuba H
  September 18 at 07:18

  Ja myślę że Bartek jako wódz powinien naciskać na dokłądną weryfikację treningów przez organizatora, swego czasu tauron weryfikował rywalizację długo ale wyszło jak wyszło - lider oszukiwał i został wyłaczony z tamtych nagród.

 • huzar Huzarski Bartosz
  September 18 at 03:20

  Nie wiem o czym oni mówią ale chłopaki z CC Sprandi Polkowice byli u nas. Włącznie z Wadeckim więc nie wiem do kogo tam na prawdę chodzili na skargi. Może im chodzi o Vulkan Polkowice czy coś.

 • huzar Huzarski Bartosz
  September 18 at 03:19

  Nie wiem o czym oni mówią ale chłopaki z CC Sprandi Polkowice byli u nas. Włącznie z Wadeckim więc nie wiem do kogo tam na prawdę chodzili na skargi. Może im chodzi o Vulkan Polkowice czy coś.

 • Marek Grabek Grabiwoda
  September 17 at 15:50

  A co to za skróty ŚRK i ŚZK? Jeżeli to związki kolarskie ze Śląska to bez komentarza. Potwierdza to tezę, żeby sąsiadowi krowa zdechła.

 • Łukasz O.
  September 17 at 15:30

  Andrew - faktycznie, było tak u nich napisane.

 • Andrew Woźniak
  September 17 at 14:46

  Było dokładnie tak jak pisze czarny. Co prawda lidek Bez Balastu skasował już tego posta, ale wczoraj był jeszcze widoczny.Otwarcie napisał, że to był ich AS z rękawa: Szczególne podziękowania dla zaprzyjaźnionych zespołów rowerowych ze Śląska (ŚRS, ŚZK), Wielkopolski (KL, RP) oraz Naszego rodzimego CCC Sprandi Polkowice. Dziękujemy za wyczekanie i konkretny finisz. Do zobaczenia na trasach :) Była MOC
  Na sam koniec zsynchronizowali treningi wielu grup kolarskich, w tym zawodowej...

 • czARny .
  September 17 at 13:40

  Are Woj mogło być tak, że przystąpiło dużo osób, które nie zrzucały treningów na bieżąco i zrobiły to dopiero w ostatniej dobie. Jeśli tak zagrały grupy kolarskie, które dla Nich kręciły, to przyrost mógł być duży

 • Marcin kaido2 CykloOpole
  September 17 at 13:35

  I to nie stanowi jakiegoś większego problemu.. ale nie oszukujmy się..... kwiaty mają motz! , bo weryfikujątzy maja motZ! Heniu już się przekonauem jak jest.... Generalnie traktuję to jako zabawę, a im większy $.... Tego tu nie przeskoczysz, niestety.. ;)