Gmina Sulmierzyce
Sport:Cycling (Transport)
Access:Open for everyone
Status:9581 vacant positions
Members:419
Comments
 • (no name provided)
  Thursday at 14:00

  Pisać do ludzi w komentarzach do treningu wtedy przeczytają i morze ktoś się przepisze .

 • (no name provided)
  Thursday at 13:47

  A ja podejrzewam że Ci ze sportowej gminy nawet tego nie czytają. Chcą tylko zgarnąć nagrody i zniknac

 • (no name provided)
  Thursday at 10:03

  A ja tam liczę na to, że wszyscy którzy są w Sportowej Gminie 2018, po 31 sierpnia dopiszą się do odlottowej jazdy i będzie pozytywnie :)

 • (no name provided)
  August 15 at 12:34

  Gabryś nie przejechałem kilometrów bo konto jest założone dla kilku komentarzy na tym forum. Rywalizacja w ramach projektu w tym czasie jest niewypałem który nieznacznie osłabia rywalizację w lotto . Wydłuża całą akcję o dwa tygodnie a będzie to widać na samym finiszu jak już się ludziom nie będzie chciało kręcić a my będziemy lecieć w dół . Do tego jak pisałem wcześniej rzesza rowerzystów z dobrymi kilometrami jest w gminnej rywalizacji a nie wpisali się do lotto . Gminą rywalizację można było zrobić w maju i zakończyć na Cepeliadzie dyplom ,puchar, fotka i oklaski . Rozgłos i promocja przyszłego projektu lotto idealna .Maj też był dobrym miesiącem w którym można było wciągnąć w jazde szkołę Sulmierzyce , Dworszowice ,Bogumiłowice mielibyśmy teraz dużo więcej cyklistów . Proszę mi nie pisać że młodzież nie jeżdzi bo wlaśnie gonią nas dwie szkoły.Forum jest potrzebne żeby się nakręcać i mobilizować . Myślę że skoro zgłosiliśmy się do rywalizacji to trzeba to robić na maxa ile kto może . Oczywiście są też plusy naszych rajdów i chwała Ci za to Wójcie . A teraz dupy na rowery i kręcimy !! Pozdrawiam

 • (no name provided)
  August 15 at 12:24

  Trener Nowacki to albo troll albo nie wie o co chodzi. Stawiam na to pierwsze bo konto założył chyba tylko po to żeby nie podać swoich prawdziwych danych. Wypada się jednak odnieść do tych "spostrzeżeń". Po pierwsze nie mamy ŻADNEGO wpływu na to jak się należy logować do rywalizacji w konkursie Fundacji Lotto. Oni ustalają zasady, my musimy respektować regulamin i zasady. Może nie jest to tak intuicyjne jak w "Sportowej Gminie" ale pół tysiąca ludzi od nas dało radę. Druga sprawa - reklamujmy rajdy w ramach "Sportowej Gminy" bo to na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki z przeznaczeniem na rajdy. Niemniej zapraszamy Trenera Nowackiego do sponsoringu :) Po trzecie i najważniejsze: RYWALIZACJA W RAMACH SPORTOWEJ GMINY NIE JEST ŻADNĄ KONKURENCJĄ DLA KRĘCIMY KILOMETRY DLA SULMIERZYC! Jest to napisane u nas na stronie, na stronie TwojePajeczno.pl oraz np. w lokalnych gazetach! Ostatnia sprawa - na rajdach każdy otrzymuje dwie deklaracje - na "Sportową Gminę" i "Kręcimy Kilometry". Nie przypominam sobie żeby ktoś nie oddał obu. Nie mamy niemniej żadnego wpływu na to że ktoś życzy sobie zalogować się tylko do rywalizacji w ramach "Sportowej Gminy"! To jest wyłącznie jego sprawa. Nie będziemy nikogo zmuszać na siłę żeby uczestniczył w obu rywalizacjach chociaż MOŻE JAK NAJBARDZIEJ TO ROBIĆ! Inna sprawa, że logowanie do konkursu Fundacji Lotto wymaga podania e-maila i hasła, które do dane gro osób najzwyczajniej w świecie zapomniało. Trenerze Nowacki zapraszamy na rower bo z okrągłym 0 przejechanych kilometrów wspiera nas Pan średnio!

 • (no name provided)
  August 15 at 06:58

  Fakt jest Nas więcej, ale od tego kilometry same nie przybędą. Szkoda bo ok 50 osób nie ma przejechanych nawet 10km od 1 lipca... LUDZISKA NA ROWERY!

 • (no name provided)
  August 14 at 18:21

  Jest nas więcej a się nie bronimy. LUDZISKA NA ROWERY!

 • (no name provided)
  August 14 at 16:54

  Jak dotąd szanowny Trenerze Nowacki nie udało Ci się przejechać ani jednego kilometra dla nas w tej rywalizacji, a już dzielisz się z nami swoimi cennymi spostrzeżeniami. Bardzo dziękuję. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to większość jeździ dla zabawy, a nasz wynik już dzisiaj jest lepszy, niż zeszłoroczny. Co do braku rywalizacji na stronie endomondo, to pewnie jest to jakieś utrudnienie, ale nie dla ponad 10000 ludzi, jak ktoś chce a nie potrafi sam się tutaj dostać, to znajdzie kogoś, kto potrafi.
  Rywalizacja w ramach sportowej gminy nie jest żadną konkurencją, może wprowadzać w błąd, ale jest odlottowej jeździe potrzebna i pozwolę sobie nie wyjaśniać dlaczego.
  Forum, to fajna sprawa, ale w naszym przypadku okazuje się być zbędne, bo ludzie kręcąc kilometry rozmawiają ze sobą w trakcie jazdy :) Są tacy, którzy nie widzieli się latami a dzisiaj mają możliwość widywania się co najmniej raz w tygodniu podczas rajdu, czego i Tobie Trenerze życzę. Pozdrawiam.

 • (no name provided)
  August 14 at 15:56

  Witam uczestników rywalizacji chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie całego przedsięwzięcia . Ogólnie wielka lipa zaczyna się na stronie endomondo gdzie nie można odnależć rywalizacji i się przyłączyć . Druga lipa jest na stronie sportowa gmina Sulmierzyce gdzie rajdy powinno się reklamować linkiem do strony lotto (DOTYCZY TEŻ FB!!!! a nie w ramach projektu sportowa gmina !!! W ubiegłym roku było nas ponad 500 i dumnie kończyliśmy rywalizacje na 10 miejscu choć szanse mieliśmy do końca na 9 , teraz jest nas 100 osób mniej ??? i spadamy kwestia dni jak wylecimy z pierwszej 10 tki !!! RYWALIZACJA W RAMACH PROJEKTU SPORTOWA GMINA JEST KONKURENCJĄ DLA LOTTO I WPROWADZA LUDZI W BŁĄD !!!! LUDZIE Z SULMIERZYC I GMINY JEŻDŻĄ W PIERWSZEJ A NIE JEŻDŻĄ W LOTTTO !!! Jak ktoś nie wierzy niech przepatrzy te listy i liderów poszczególnych klasyfikacji tracimy przez to jakieś 40000 tyś km !!! Cisza na tym forum też powala ! Pozdrawiam wszystkich .

 • Ilona Matacz
  August 12 at 17:14

  Ostatnie tygodnie i tylko 1 miejsce dzieli nas od wygranej. Miejsce 7 ma ponad dwa razy tyle uczestników co nasza gmina. Zobaczcie jak dajemy czadu! Dajmy go więcej! Zapraszajcie znajomych oraz nieznajomych, niech każdy dołoży w tych ostatnich dniach swoją cegiełkę.

 • (no name provided)
  July 25 at 07:55

  Po wpisie koleżanki Agnieszki , aż chce się jeszcze intensywniej pedałować. Właśnie takie podejście do sprawy jest SUPERRRR i dlatego życzyłbym wszystkim rywalizującym drużynom atmosfery jaka panuje w ekipie GMINY SULMIERZYCE.
  Skoro w tak drobnej istocie tyle zapału i woli walki to damy radę.

 • Agnieszka Iglantowicz
  July 24 at 17:06

  Kochani czas zacząć atakować to 7 miejsce😤
  Nie dajmy uśpić naszej czujności😉
  Mobilizujemy więc wszystkie siły i zapraszamy
  do wspólnej zabawy rodzinę bliższą, dalszą,
  starszych, młodszych, sąsiadów, znajomych
  i kręcimy, kręcimy 🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴
  bo każdy kilometr ma znaczenie,
  bo jest to super zabawa,
  bo to samo zdrowie.
  Szerokich ścieżek Wam życzę😘

 • (no name provided)
  June 30 at 11:36

  Również pozdrawiamy i zapraszamy na jutrzejszy rajd ;)

 • (no name provided)
  June 30 at 11:20

  Pozdrawiam Sulmierzyce 😉

Team Challenges

 • odLOTTOwa jazda

  Most miles,
  Cycling (Transport), Cycling (Sport), Mountain biking,...
  Ends:9/15/18
  • 1 Polska Federacja Aktywności "UFO"
   712089.09 mi
  • 10 Gmina Sulmierzyce
   127748.78 mi