Fundacja Hospicyjna
Sport:Cycling (Transport)
Access:Open for everyone
Status:8755 vacant positions
Members:1245
Comments
 • (no name provided)
  Yesterday at 04:27

  Nasi drodzy członkowie drużyny nagraliśmy krótki filmik dla Was :) https://www.facebook.com/FundacjaHospicyjna/videos/10155552490981370/
  Jak już wiecie oficjalne wyniki zostaną podane dopiero w sobotę, ale oczywiście my się już bardzo cieszymy:) :)

 • (no name provided)
  Saturday at 18:01

  Wszystko na to wskazuje że udało się nam :) :) Na ten moment zajmujemy siódme miejsce w rywalizacji:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! Oficjalne podanie wyników przez organizatora konkursu czyli Fundację Lotto odbędzie się 22 września, więc musimy jeszcze poczekać na oficjalne podsumowanie, ale już teraz z całego serca bardzo dziękujemy Wam wszystkim! Za każdy kilometr, za mobilizację, za czas który nam poświęciliście, za dobra energię, za to że myśleliście o nas na rowerowych szlakach.
  Dzięki Wam wszystkim, jeżeli się nic nie zmieni (na co oczywiście liczymy) uzyskamy wymarzone 20 000 dofinansowania na zorganizowanie bezpłatnych, praktycznych warsztatów dla opiekunów rodzinnych:) w imieniu Fundacji Hospicyjnej z Gdańska pozdrawiam Was serdecznie mimo północnej pory. Bogna

 • (no name provided)
  Saturday at 13:31

  Drodzy członkowie naszej drużyny zostało już tylko kilka godzin i miejmy nadzieję że nasze wspólne marzenie się spełni:)

 • (no name provided)
  Saturday at 13:27

  Michał Ostrowski bardzo Ci dziękujemy i gratulujemy. Korki zbieramy cały rok :)

 • (no name provided)
  September 14 at 19:31

  Mój wpis z 03 września, 22:14

  Wreszcie ponad 1000 km 166 MIEJSCE. Plan pierwsza 100

  Udało się 81 pozycja 1716.39 km. 700 KM w 12 dni. Pozdrawiam

  Teraz jeszcze dostarczę korki od wypitej wody. Trochę tego było w czasie kręcenia kilometrów.

  Pozdrawiam!!!!

 • (no name provided)
  September 14 at 08:02

  Nagraliśmy dla Was kilka słów:) proszę otwórzcie ten link poniżej :)
  https://www.facebook.com/FundacjaHospicyjna/videos/10155552487376370/
  Przed nami dwa ostatnie dni, bardzo prosimy Was o te ostatnie kilometry, dziękujemy za wytrwałość, za zaangażowanie, za znalezienie czasu na jazdę dla nas, za to że chcecie być razem z nami.
  Jak widzicie na tą chwilę zajmujemy siódmą pozycję, marzy nam się żeby tak zostało:) Byłoby wspaniale!

 • (no name provided)
  September 12 at 06:18

  Drodzy członkowie drużyny
  Zapraszamy Was serdecznie do grupy naszej rowerowej drużyny na Facebooku może ktoś z Was będzie miał ochotę dołączyć:) Jest to dodatkowa płaszczyzna do komunikacji z Wami. https://www.facebook.com/groups/273209646588290/
  Przed nami ostatnie dni rywalizacji gdyby nam się udało utrzymać 7 pozycję otrzymalibyśmy 20 tysięcy złotych za które zorganizujemy bezpłatne warsztaty z rehabilitantką, pielęgniarką i pracownikiem socjalnym dla opiekunów rodzinnych. Z doświadczenia wiemy jak wielka jest potrzeba. Bardzo z serca Wam dziękujemy za każdy przejechany na naszą rzecz kilometr!:)

 • (no name provided)
  September 12 at 06:17

  zlicza się , jesteś w naszej drużynie więc się treningi liczą :)

 • (no name provided)
  September 12 at 06:00

  Fundacja Hospicyjna tak, bo wczoraj rozkminiałem i uznałem, że może należy też "upublicznić" treningi (wcześniej były widoczcne tylko dla mnie). Jednakże, w zakładce 'liderzy' wciąż u mnie jest napisane "(Brak treningów)". Poza tym, sprawdzając jak to wygląda u innych - w profilach czasami widoczna jest też aktywność "dołączył/a do rywalizacji [nazwa]". Zatem, wciąż mam wątpliwości czy widoczność treningów oznacza, że się tutaj liczą ;) Mam taką nadzieję, że jednak faktycznie to się liczy!

 • (no name provided)
  September 12 at 05:05

  Barłomieju Mróz jak się wchodzi w Pana profil to te wszystkie przejechane kilometry są widoczne więc
  zostały doliczone do naszej drużynowej puli. Witamy w drużynie:)

 • (no name provided)
  September 12 at 04:53

  Mam pytanie. W weekend dołączyłem do rywalizacji i do drużyny "Fundacja Hospicyjna", czyli tutaj. Wczoraj przejechałem łącznie 46km, dzisiaj już 22 i wciąż nie widzę, aby dodały się one do rywalizacji. Co robię źle?

 • Agnieszka Zwierzyk
  September 10 at 10:38

  Fundacja Hospicyjna OK :)

 • (no name provided)
  September 10 at 06:27

  Zadałam Wasze pytanie dzisiaj Pani z Fundacji Lotto powiedziała że musi je zadać osobom z Endomondo, ale ponieważ oficjalne podanie zwycięzców konkursu odbędzie się dopiero 22 września bardzo Was prosimy nie kasujcie swoich kilometrów lub kont przed terminem ich podania:)

 • (no name provided)
  September 10 at 03:02

  Proszę niech Wam nie będzie przykro naprawdę, przepraszam że nie udało się zapraszać Was wcześniej, cały jest wielka wdzięczność za Waszą pomoc naprawdę:)

 • (no name provided)
  September 09 at 12:23

  tak na przekór...:) ogolnie to jest mi przykro zescie mnie dopiero teraz zaprosili do znajomych ....jezdze dla was prawie trzy miechy...hihihihi ciesze sie ze mnie zauważyliscie...buziaki i pozdrawiam
  p.s jak dam radę zdrowotnie to z przyjemnościa bede dla Was pedałowac za rok:)