Hospicjum św. Ojca Pio
Sport:Cycling (Transport)
Access:Open for everyone
Status:9024 vacant positions
Members:976
Comments
 • (no name provided)
  3 hours ago

  Witam serdecznie Pana,Panie Eugeniuszu i całą Odlotową Drużynę. Dziękuję za słowa otuchy dla naszych Aniołów i za przejechane kilometry. Ja również mam nadzieję, że to 7 miejsce jest realne a może nawet 6.....:)))) Któż to wie.......:)))) Pozdrawiam wszystkich i kolejnych przejechanych kilometrów życzę.
  Kaśka

 • (no name provided)
  Yesterday at 10:37

  Witam, myślę źe Panie Beata i Kasia zrobiły sobie krótki urlop bo milczą więc ja parę słów otuchy dla "ODLOTOWEJ DRUŹYNY;"
  Jeszcze tylko 3 tygodnie rywalizacji i to 7 miejsce jest do utrzymania choć druźyna za nami odrobiła 10 tysięcy km.
  Choć dzisiaj lot do Londka to trening musiał być i 45 km na szybko się wykręciło!
  Pozdrawiam wszystkich i źyczę dalekich tras, Gienek Gmuzdek, thassos 2013

 • (no name provided)
  August 15 at 07:24

  Witamy w naszej Odlotowej Drużynie Bogdanie :))) W imieniu Hospicjum dziękuję za przejechane kilometry. Pozdrawiam i szerokich ścieżek życzę Tobie i całej pędzącej Drużynie :)))
  Kaśka

 • (no name provided)
  August 15 at 06:05

  Witam wszystkich !! Opusciłem inną rywalizację aby zasilić Waszą drużynę.
  Dodaję moje coś tam ponad 500 km

 • (no name provided)
  August 13 at 05:40

  Na ten nowy tydzień kolejnych przejechanych kilometrów życzę całej Odlotowej Drużynie :))) Jesteście niesamowici :))) Wczoraj zaliczyłam mój pierwszy rów rowerem.....Cóż...da się ? Da się! :))) Pozdrawiam i pary w udach, szerokich ścieżek, zapału nieustającego i Anioła Stróża pędzącego z Wami, za Wami, przed Wami i obok Was ...Nas...życzę
  Pozdrawiam
  Kaśka

 • Becia Śledziak :o)
  August 08 at 11:20

  Basia pewnie masz ustawione treningi jako kolarstwo albo kolarstwo górskie dlatego w rankingu tygodniowym nie widać twoich km ale jak w zakładce liderzy zmienisz zakres wyświetlanych danych z tego tygodnia na cały okres trwania rywalizacji to widać twoje km więc nic nie musisz zmieniać, bo twoje km same wpadają na konto drużyny :) No chyba, ze chcesz widzieć swoje km w zestawieniu tygodniowym to wtedy musisz ustawiać trening jako jazda na rowerze.

 • (no name provided)
  August 07 at 15:38

  Witam,
  dlaczego pokazuje mi 0 treningów, na liście na której jestem
  zrobilam 2 treningi, to sie dodaje samo co jakiś czas, czy jak to jest......
  uczę się dopiero endomondo....

 • (no name provided)
  August 06 at 09:24

  Witam
  Soniu nie mam pojęcia dlaczego pokazuje Twoje przejechane km w "wszyscy" a w tyko kobiety nie ma Ciebie wcale. Dziwne, wystarczyło przejść z w tym tygodniu do od początku rywalizacji kliknąć w tylko kobiety i pokazywała się suma. Ale zauważyłam że często się "wiesza" i wyświetla głupoty.Mam nadzieję że się odwiesi i pokaże całość przejechanych kilometrów w kategorii kobiety.
  Pozdrawiam

 • Sonia Babińska
  August 05 at 16:45

  Witam, chciałam się dowiedzieć ,co mam zrobić ,żeby było widać moje przejechane kilometry w rywalizacji za cały okres -tylko kobiey? Pozdrawiam

 • (no name provided)
  August 05 at 16:42

  Ha! Mamy 200 tysięcy przejechanych kilosów i 814 światłych i oddanych członków drużyny. Świetny początek tygodnia, jeśli liczyć go od niedzieli :) Każdej zawodniczce i każdemu zawodnikowi po uścisku i buziaku na dalszą drogę od hospicjum, czyli naszego patrona, jeśli można :))

 • Becia Śledziak :o)
  August 05 at 06:28

  Beata może ta wasza zaginiona duszyczka to też jakiś kolarz, który nie szuka się na liście członków drużyny a w rankingu tygodniowym i nie widzi swoich km.

 • Becia Śledziak :o)
  August 05 at 06:24

  Jusia w rywalizacji liczą się km z treningów ustawionych jako jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie i chyba jeszcze jest jazda na wózku. Więcej dyscyplin raczej nikt nie doda. Tylko kolarze zarówno zwykli jak i górscy jak chcą zobaczyć iloma km zasilili drużynę muszą w zakładce liderzy zmienić zakres danych: z tego tygodnia na cały okres obowiązywania rywalizacji, bo w rankingu tygodniowym km z kolarstwa nie widać.

 • Jusia Figiel
  August 05 at 03:48

  Fajnie by było gdyby dołączyć do dyscypliny jeszcze kolarstwo górskie i inne dyscypliny jeśli się da

 • Becia Śledziak :o)
  August 04 at 06:38

  Aż taka mądra to nie jestem ale myślę, że można spróbować odłączyć się od drużyny i jeszcze raz dołączyć i wtedy może zaskoczy. A kto wam się zgubił wśród członów drużyny? Ewentualnie można interweniować u admina rywalizacji tylko nie wiem czy on odpowiada.

 • (no name provided)
  August 04 at 05:41

  Becia, a co jeśli ktoś ma wątpliwości, czy się w ogóle zarejestrował? Niby po rejestracji ma zieloną strzałkę przy naszej drużynie,a wśród członków siebie nie widzi.

Team Challenges

 • odLOTTOwa jazda

  Most miles,
  Cycling (Transport), Cycling (Sport), Mountain biking,...
  Ends:9/15/18
  • 1 Polska Federacja Aktywności "UFO"
   712089.09 mi
  • 7 Hospicjum św. Ojca Pio
   209395.83 mi