Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki
Sport:Cycling (Transport)
Access:Open for everyone
Status:9507 vacant positions
Members:493
Comments
 • (no name provided)
  September 26 at 02:45

  Kochani, za Wami już odLOTTOwa jazda ze Szkołą Podstawową im. T. Kościuszki w Koniuszy. Mamy nadzieję, ze nie była to nasza ostatnia wspólna akcja. Przed nami jeszcze na pewno wiele fajnych projektów. Jesteśmy wdzięczni za to, co Państwo dla nas zrobiliście i serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, tak wiele treningów i serca.
  Na stronie internetowej szkoły przekażemy nasze skromne podziękowania wszystkim niezidentyfikowanym (bez nazwy, pod nickiem) członkom naszej drużyny..
  Koordynator projektu: Marzanna Kowalska
  https://prezi.com/view/wnVqAvAkF4AVsHUKacka/

 • (no name provided)
  September 16 at 14:17

  Długo szukałem drużyny dla której przekażę moje km. Zdecydowałem się na Waszą szkołę, bo w woj. lubelskim nie było żadnej drużyny, więc stwierdziłem, że warto pomóc dzieciakom w małej szkółce w woj. małopolskim, która walczy o radość i przyjemność dla dzieciaków :)
  Pozdrower z Puław :)
  Dla łatwiejszego kontaktu podaję maila - fala69@gmail.com

 • (no name provided)
  September 16 at 05:19

  Kochani, akcja z odLOTTOwą jazdą za nami. Dziękujemy każdemu za nawet 1 wykręcony dla nas cm. Ogromne podziękowania dla naszych liderów, ultramaratończyków Bałtyk- Bieszczady Tour, dla wszystkich pasjonatów kolarstwa: i zawodowców i amatorów z całej Polski- bez Was nasz sukces nie byłby możliwy. Dziękujemy społeczności lokalnej z powiatu proszowickiego i gminy Koniusza- zwłaszcza Robertowi, Adamowi, Rafałowi i Krzysztofowi za nieocenioną pomoc w organizacji miejscowych rajdów, propagowania naszego projektu w środowisku.Dziękujemy jeżdżącym rodzinom, rodzicom, nauczycielom i uczniom naszej szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy do Asi Połuch, która była dobrym duchem naszej drużyny, zmobilizowała Wielkopolskę (i nie tylko) do pomocy, służyła radą i kolarskim doświadczeniem. Do wszystkich postaramy się dotrzeć z podziękowaniami przez facebooka lub maila. Dla osób, które zapisały się do drużyny, ale są nie do zidentyfikowania, zamieścimy specjalne podziękowanie na stronie szkoły: https://spkoniusza.edupage.org/. Spędziliśmy ze sobą 2 i pół miesiąca- to zbliża, kto wie, może spotkamy się tutaj znowu za rok?

 • (no name provided)
  September 15 at 16:32

  Każdy dostanie informację przez fb lub inaczej, chyba, że do kogoś nie uda się dotrzeć. Stosowną informację umieścimy również na stronie szkoły.Zrobimy to po ogłoszeniu oficjalnych wyników. Czyli 22 września

 • (no name provided)
  September 15 at 16:07

  W ostatni dzień rywalizacji dołożone 92 km podczas przejazdu na rajdzie wiodącym trasą przemarszu wojsk podczas Powstania Listopadowego i zakończony odsłonięciem tablicy pamiątkowej w miejscu potyczki z wojskami rosyjskimi pod Opolem Lubelskim.
  Jak się dowiemy, co się udało zakupić za nagrodę z odLOTTOwej jazdy?

 • (no name provided)
  September 15 at 16:13

  Jutro postaram się napisać coś więcej o kończącej się rywalizacji i podziękować wszystkim za udział.

 • (no name provided)
  September 15 at 15:57

  Serdecznie witamy w zespole ostatnich już chyba zawodników. Nie wiem czy wszystkich ogarnę, bo już straciłam rachubę. Na pewno dołączyli Pani Karolina- Mistrzyni Polski w maratonie MTB PZKol oraz Panowie Irek, Janek, i Tomek. Serdecznie dziękujemy za km.

 • (no name provided)
  September 15 at 15:37

  Dziękuje za Dobrą przygodę! Kończę mój udział dokładając jeszcze 155 km przejechanych w extremalnie trudnych pogodowo warunkach( jestem przemoczony i ubłocony) ale warto było.Jesli projekt zakończy się sukcesem to będzie najprzyjemniej zarobione 100 000.Pani Marzanno, gratuluję! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Pani motywowała i zarządzała tak liczną grupą uczestników.

 • Weronika Kucharska
  September 15 at 15:18

  👏👏👏💪💪💪😊😊😊❤❤❤ 👏👏👏👏

 • (no name provided)
  September 15 at 14:45

  Mój udział zakończyłem dzisiejszą 155. Dziękuję Wszystkim za wspaniałe 2 i pół miesiąca. Pani Joasiu, może Pani na mnie liczyć jeśli zdecyduje się Pani prowadzić kolejne akcje. Dziękuję również Pani Marzenie. Jest Pani Wielka. Jeszcze raz Wam wszystkim fanom roweru za każdy kilometr. Jazda rowerem jest super.

 • (no name provided)
  September 15 at 12:32

  Jestem z Wami. Witam wszystkich.

 • (no name provided)
  September 15 at 07:11

  Witamy na pokładzie Pana Piotra i serdecznie dziękujemy za km.

 • (no name provided)
  September 15 at 06:06

  Dziękujemy za km kolejnemu Ultramaratończykowi z Bałtyk- Bieszczady Tour, Panu Tomali.

 • (no name provided)
  September 15 at 05:55

  Serdecznie dziękujemy za km Panu Igorowi i witamy w drużynie.

 • (no name provided)
  September 15 at 05:40

  Witamy w drużynie Pana Unkasa i dziękujemy za km.